Betaaldiensten EU zijn verplicht om binnen tien seconden gel

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • dutchgio
  • Registratie: April 2012
  • Laatst online: 23:08
nieuws: Betaaldiensten EU zijn verplicht om binnen tien seconden geld over te...

@LFranxWind


Het bericht wekt nu de suggestie dat dit per direct actief is, maar uit het vorige bericht was al duidelijk dat lidstaten een jaar de tijd krijgen om het te publiceren.

Zie:
nieuws: Europees Parlement verplicht bankoverschrijvingen binnen 10 seconden ...
Leden van het Europees Parlement stemden op woensdag met een ruime meerderheid in met het wetsvoorstel, met 599 voorstanders, 7 tegenstemmen en 35 onthoudingen. Daarmee worden de nieuwe regels binnenkort van kracht. Dat gebeurt twintig dagen nadat de regels zijn gepubliceerd in de EU Official Journal. Daarna krijgen lidstaten twaalf maanden de tijd om de wetgeving toe te passen.

Acties:
  • +2 Henk 'm!

  • LFranxWind
  • Registratie: September 2018
  • Laatst online: 07-09 11:20

LFranxWind

Redacteur
Hoi! Bedankt voor je bericht. Het klopt dat lidstaten 12 maanden de tijd hebben om aan de wet te voldoen, maar de regels zijn al wel van kracht. In de voorgaande zin staat:
Daarmee worden de nieuwe regels binnenkort van kracht. Dat gebeurt twintig dagen nadat de regels zijn gepubliceerd in de EU Official Journal.
Maar ik heb in ieder geval ter verduidelijking erin gezet dat lidstaten een jaar de tijd krijgen om de regels toe te passen.

Edit: De titel is ook aangepast.

[ Voor 3% gewijzigd door LFranxWind op 29-03-2024 12:22 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Raven
  • Registratie: November 2004
  • Niet online

Raven

Marion Raven fan

@LFranxWind Gaat dit uiteindelijk ook gelden voor de EEA-landen of is er (op dit moment) alleen focus op landen met de euromunt?

After the first glass you see things as you wish they were. After the second you see things as they are not. Finally you see things as they really are, and that is the most horrible thing in the world...

Oscar Wilde


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • LFranxWind
  • Registratie: September 2018
  • Laatst online: 07-09 11:20

LFranxWind

Redacteur
Raven schreef op vrijdag 29 maart 2024 @ 19:36:
@LFranxWind Gaat dit uiteindelijk ook gelden voor de EEA-landen of is er (op dit moment) alleen focus op landen met de euromunt?
Goede vraag. Als ik het goed begrijp, dan moeten de EEA-landen er uiteindelijk ook aan geloven. Landen binnen de eurozone moeten na 12 maanden de nieuwe regels hebben toegepast. Landen die daarbuiten vallen, dus ook EEA-landen, krijgen langer de tijd om zich aan te passen.