Vraag
Beste antwoord (via Lennie schild op 24-03-2024 21:45)
Ja, kan.
XBL: DeutscheHelm // STEAM: Duitse Helm // a.k.a. Nielles™
Alle reacties
Het template bij het maken van dit topic bevat wat zaken die je hebt overgeslagen:
Wat heb je zelf dus al geprobeerd? Je kon het blijkbaar, waarom werkt het nu niet meer? Wat gebruik je precies van Ubuntu? Etc.Mijn vraag
...
Relevante software en hardware die ik gebruik
...
Wat ik al gevonden of geprobeerd heb
...
Commandline FTW | Tweakt met mate
heb niks overgeslagen.
Is gewoon een vraag..
Is gewoon een vraag..
En geen inzet wat we hier vragen. Je hebt dus wel degelijk wat overgeslagen.
Commandline FTW | Tweakt met mate
Nou ja, omdat je zelf de vraag niet in een zoekmachine hebt gezet heb ik dat maar even voor je gedaan. Nee, je krijgt van mij geen LMGTFY linkje maar een link naar een daadwerkelijk artikel waarin het een en ander uitgelegd wordt. Veel succes er mee.Lennie schild schreef op zondag 24 maart 2024 @ 15:00:
Kan dit ook in ubuntu?
https://www.howtogeek.com...e-folder-icons-on-ubuntu/
Ow, "gewone vragen" kun je altijd in een internetzoekmachine intikken, meestal krijg je een passend antwoord. Wanneer je er dan nog niet uitkomt of aanvullende informatie of ervaringen nodig hebt kun je dat prima op Tweakers vragen, maar dan wel even het sjabloon invullen met wat je al geprobeerd of gevonden hebt.
Ja, kan.
XBL: DeutscheHelm // STEAM: Duitse Helm // a.k.a. Nielles™
Dankjewel DuitseHelm.
Voor antwoord op mijn vraag.
omdat ik hoorde dat ubuntu rechter muis (eigenschappen) niet heeft.
Voor antwoord op mijn vraag.
omdat ik hoorde dat ubuntu rechter muis (eigenschappen) niet heeft.
Pagina: 1