Responsive layout Pricewatch toont producten onder sidebar

Pagina: 1
Acties:
  • 340 views

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Balance
  • Registratie: Januari 2013
  • Laatst online: 19-10 21:09
Vermeld de URL waar het probleem zich bevindt
https://tweakers.net/pric...keyword=Cherry+XTRFY+K5V2

Geef aan welke stappen je uitvoert om het probleem te kunnen reproduceren
Kan zijn dat je een beetje zoomen / venstergrootte veranderen om dit gedrag gereproduceerd te krijgen.

Beschrijf wat je zou verwachten als het probleem zich niet voordeed
Producten staan naast de sidebar

Indien relevant, voeg een screenshot toe
Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/oIXVXk28xCEslaJ81QaTNqxuE5w=/800x/filters:strip_exif()/f/image/oJWIvpZsIaZIydcLJ3kcRv5E.png?f=fotoalbum_large

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/7J_QdiRyeS1Flc5bAfuaUIuisQE=/800x/filters:strip_exif()/f/image/yRh0S0suiW7p0SX5Lv19UBI3.png?f=fotoalbum_large

Vermeld welk apparaat en browser je gebruikt
Windows 11, Google Chrome 122.0.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • crisp
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 15:38

crisp

Devver

Pixelated

Zie je toevallig JS errors in je console (F12)?

Intentionally left blank


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Balance
  • Registratie: Januari 2013
  • Laatst online: 19-10 21:09
Geen errors te zien.

Wat me nu opvalt is dat ik er alleen last van heb als m'n browser op 90% scaling staat (wat hij bij mij vaak op Tweakers.net staat). Op 75%, 100% etc. geen last van. M'n OS draait dan weer op 175% scaling. Kan zijn dat dat er iets mee te maken heeft.

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • crisp
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 15:38

crisp

Devver

Pixelated

Het lijkt inderdaad op een afrondingsfout van de browser waardoor de listing net niet meer naast de filters past. Dit werkt nu nog met floats, maar gaan we in de toekomst waarschijnlijk wel omzetten naar flexbox of grid. Dat zou dit soort situaties moeten voorkomen. Op dit moment zou ik niet zo snel weten wat een makkelijke fix zou zijn. Aangezien het ook blijkbaar alleen in uitzonderlijke gevallen voorkomt weet ik niet of we daar nu tijd aan moeten besteden.

Een mogelijke workaround voor jou zou misschien dit zijn in custom css:
Cascading Stylesheet:
1
2
3
#listingContainer {
  max-width: 749px;
}

Intentionally left blank


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • winnie
  • Registratie: Juli 1999
  • Laatst online: 18-10 05:34

winnie

de poes...

Ik heb misschien een soortgelijke bug, alleen daar staan de items van de PW verticaal uitgelijnd. Lettergrootte is ook anders.
Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/9uaV1hLkiD19uLGFhN9IBnQs01c=/800x/filters:strip_icc():strip_exif()/f/image/iGEKxnfUuQnA5JVp8B2KG8X0.jpg?f=fotoalbum_large
Ik krijg een warning bij de veloper mode:
vergelijken/:44 document.domain mutation is ignored because the surrounding agent cluster is origin-keyed.
Ik had een vergelijkingslijst in mijn profiel staan, verwijderen van die lijst geeft geen verbetering.

OS = Windows 11
Browser is Opera 108.0.5067.40

[ Voor 3% gewijzigd door winnie op 22-03-2024 16:52 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • winnie
  • Registratie: Juli 1999
  • Laatst online: 18-10 05:34

winnie

de poes...

En automagisch is het bij mij opgelost :)
Pagina: 1

Dit topic is gesloten.