Toon posts:

EIO dot matrix display

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Wat dachten de tweakers hier van een dot matrix inkoop actie?
iets als de Seiko G321D-X1R1AC Rev. A - 320X200 CFL BACKLIT Monochrome Graphics Display - with the SED1330 Controller Chip. deze is voor 50$ te koop bij eio.

  • ThaHandy
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 12:24

ThaHandy

Discovery Channel

die kan je gewoon aan de lpt hangen :?

  • Dennizz
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 19-07-2025

Dennizz

pc-70 mod in progress!

320x200 is wel heel 1337 :D

Verwijderd

Probeer hem eerst maar is degelijk aan te sturen :o :7

Verwijderd

Topicstarter
Ben een beetje wezen rondfietsen op het forum... 'k lees dat bestellen bij eio niet zo lekker gaat?

Verwijderd

Topicstarter
Dahandy, die kan je inderdaad aan je LPT hangen.

is toch veel cooler dan gewoon 4*20 lcd? :P

  • the12be
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 10:38
weet je zeker dat je die op lpt poort kan doen?

wat een grafisch lcd heeft geen hd44780 controller, dus al die schema's en proggie's die hier langs gekomen zijn die kun je niet gebruiken.

en er moet ook wat meer hardware tussen, (microcontroller.)

kijk maar eens in de nieuwste elektuur, daar staat een stuk in over het aansturen van een grafisch display

Verwijderd

Topicstarter
Ja, ik weet zeker dat dit mogelijk is, de sed1330 zit op de printplaat van de lcd en kan ook via lpt aangesuurd worden.

het werkt bijna op dezelfde manier als de hd44780 controllers (qua aansluiting, er is wel andere code nodig om het display aan te sturen) :)

Verwijderd

Ik heb er een in bestelling bij shift, maar dat duurt nogal (eio.com is niet echt de vlotste geloof ik) ding moet volgens dit schema gewoon op de lpt port kunnen. software moet je zelf schrijven maar das niet zo'n probleem >:)
Pagina: 1