Toon posts:

Computer aansluiten op stereotoren

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Hoe kan ik mijn computer aansluiten mijn toren? via SPDIF??

  • Sick Nick
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 18-08 22:23

Sick Nick

Drop the top!

Via een jack - cinch kabel
Of te wel een 3,5mm stereo 'walkman' aansluiting in je geluidskaart en 2 tulpstekkers in je stereo achteraan.

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb een kabel met twee tulp-stekkers en ook een "walkman kabel. Kan ik die twee aan elkaar solderen??

  • MediaZoo
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 11:49
jups kan perfect wat mijn eerste kabel ook

2e kabel die ik nu heb is een kabel uit de fabriek dus keurig aan elkaar alles

  • SiGNe
  • Registratie: Juli 1999
  • Laatst online: 18-06 00:01

SiGNe

Ook hoi!

Kan, maar een nieuw kabeltje kopen geeft meestal een beter geluid (of ik kan niet solderen..kan natuurlijk ook)
Via SPDIF moet in principe ook kunnen alleen heb je daarvoor een optische ingang nodig op je versterker en een optische uitgang op je geluidskaart en natuurlijk een glasvezelkabeltje om de boel op elkaar aan te sluiten.

Niet?
[Specs]


Verwijderd

heb je geen tulp ingangen op je Stereo ??

  • smallboy
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 22-07 20:36

smallboy

N/A

Ik zou ook gewoon een nieuw kabeltje kopen. Ik geloof niet dat die zoveel kosten. Het geluid klonk bij mij goed toen ik een keer mijn stereo aansloot op de computer. De boxen stonden op de grond. Vooral bij het spel incoming werd je doof van het schieten en de explosies. *D

  • Initial G
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 09:42
Vroeger al bij Wolfenstein 3D met soundblaster 2.0, vet met die chaingun blasten!!! Dat was echt asociaal vet geluid via de oude B&W boxies.

  • p_m
  • Registratie: December 2000
  • Niet online

p_m

nieuwe kopen, is maar tientje

Putting the bit in Biton since 1997

Pagina: 1