Soundbar met reciever en TV

Pagina: 1
Acties:
  • 205 views

Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • sab017
  • Registratie: April 2017
  • Laatst online: 11-09 12:32
Mijn vraag
...Ik heb een set van Bowers en Wilkins 684 met reciever Yamaha RX-S600 , zou het eventueel aan te raden zijn om daar een soundbar ( Bose?)aan toe te voegen?afmetingen plaats is een 6 meter op 5 meter ( stuk living) met een Panasonic TV TX-L47 WT60E

Alle reacties


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • GermanPivo
  • Registratie: September 2010
  • Laatst online: 01-10 07:32
Wat wil je daarmee bereiken?

9040 Wp | Zendure 15,4 kWh | MHI SCM60/SCM40/SRC25


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • sab017
  • Registratie: April 2017
  • Laatst online: 11-09 12:32
meer volume, betere verdeling audio

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Freshouttheoven
  • Registratie: December 2014
  • Laatst online: 21:50
Los van het feit dat je de meeste soundbars niet kunt toevoegen aan een Hi-Fi setup, bereik je er helemaal niets mee.

Je kunt beter investeren in een, qua klank, bijpassende center speaker van bijv. B&W.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • sab017
  • Registratie: April 2017
  • Laatst online: 11-09 12:32
moet een center speaker dan in het midden staan?of is de plaatsing tussen de 2 boxen voldoende,mogelijk?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • wiemelen
  • Registratie: Januari 2011
  • Laatst online: 20:45
Een center speaker plaats je best onder/boven je tv indien mogelijk.
Dialogen zullen voornamelijk uit deze speaker komen.
Het is een beetje vreemd als je naar tv zit te kijken en de stemmen van de tv personages komen van een plek naast je tv.
Dat de center speaker niet exact midden tussen je B&W's staan, is van minder belang.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • FeaR
  • Registratie: Maart 2007
  • Laatst online: 30-09 12:04

FeaR

In GoT we trust

Dit topic is exact gelijk aan je topic van vorig jaar, Subwoofer aan te raden of niet?. Twee topics die niet overlopen van eigen inzet is te veel, ze gaan beide op slot.

Ik stel voor dat je de regels leest qua hoe een forum werkt. Van je eerste post, een topic kicken en kapen, naar nu een zelfde topic openen als een half jaar geleden. Een exact zelfde topic als een half jaar geleden. Niets gedaan met de informatie uit dat topic of überhaupt reageren. Niet de attitude voor een forum. Ook vul je standaard niet de template in die bij het openen van een topic naar voren komt, daardoor wordt niet de eigen inzet getoond die we op Tweakers wel verwachten.

[ Voor 94% gewijzigd door FeaR op 01-02-2024 20:27 ]

Some people just need a high-five.... In the face.... With a chair.

Pagina: 1

Dit topic is gesloten.