Vraag
Alle reacties
Op basis van deze foto's is het lastig te zeggen, maar het metalen plaatje in je hand is gebruikt als een soort ''veer'' denk ik. Echter zijn de gaten in dat plaatje niet duidelijk te zien. Het is een combinatie van metalen plaatje over dat uitstekende paaltje heen schuiven, maar wel op de juiste manier.Sophiewill schreef op woensdag 24 januari 2024 @ 11:13:
Omdat we het plafond lieten stuken hebben we deze ouderwetse spots uit het plafond gehaald. Nu wil ik ze terughangen, alleen weet ik niet meer precies hoe ze in het plafond vast hingen/vast klemmen.
Heeft iemand een idee?
[Afbeelding].
Maak als dat kan eens duidelijke foto's van het metalen plaatje, dan is er misschien meer over te zeggen.
En wellicht ben je onderdelen kwijt geraakt ? of was het echt alleen de lamp met dat metalen plaatje?
Ik zit ook te kijken. Dit lijkt mij een vrij oud systeem waar ik niets over kan vinden tot dusver. (montage veer, montage klem...)
Met 1 zo'n driehoekige veer zie ik e.e.a. niet echt een volwaardige klem zetten. volgens mij mis je nog minimaal 1 onderdeel dat in het plafond zit.
Met 1 zo'n driehoekige veer zie ik e.e.a. niet echt een volwaardige klem zetten. volgens mij mis je nog minimaal 1 onderdeel dat in het plafond zit.
I could feel at the time There was no way of knowing Fallen leaves in the night Who can say where they're blowing As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning
Kan je de buitenste grijze ring niet loskloppen van het spotje? Omhoog? Dan kun je die eerst in het plafond monteren. Je kan dan met je vingers door de ring heen die ring goed bevestigen. Als de ring in het plafond zit het spotje omhoog in de ring klikken.
Euhm... \n ...
Misschien even meer fotos van de losse onderdelen plaatsen. Het lijkt er op dat je nu 2 veren gelijk vast hebt.
Mijn eerste idee is dat die veer met inkeping over die opstaande rechte stukken geschoven moet. Maar hoe en hoe dan vast te klemmen, geen idee.
Mijn eerste idee is dat die veer met inkeping over die opstaande rechte stukken geschoven moet. Maar hoe en hoe dan vast te klemmen, geen idee.
Ryzen 5 3600 - MSi B450proVDH Max - AMD 6800XT - 16 GB Hyperx Predator