Welk lekkageherstelbedrijf heb ik nodig?

Pagina: 1
Acties:

Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Aardedraadje
  • Registratie: Mei 2013
  • Laatst online: 05:31

Aardedraadje

Met kabelschoen

Topicstarter
Hej allemaal,

Met zicht op de feestdagen en daarbij horende lange antwoordtijden van de verzekering en bedrijven zou ik jullie graag om wat advies willen vragen. Niet per se voor een snelle oplossing, maar vooral oriëntatie en peace of mind (minder uitzoekwerk na de kerstdagen).

Ik constateerde gisteravond water onder de vloer vlakbij een (1 jaar oud) kozijn. Het lekt in ieder geval niet via het raam, de bovenkant vloer is droog en het kozijn ook. Morgen ga ik de vloer verder open trekken en kan ik jullie voorzien van foto's, maar misschien kunnen jullie me al op weg helpen.

Welk bedrijf schakel je in bij een (vermoede) lekkage via de buitengevel of langs/onder een kozijn door? Moet de kozijnzetter hier weer naar kijken? Een gevelexpert? Een loodgieter?

De opstalverzekeringsmaatschappij heeft de keuze voor een hersteller aan mij gelaten. Ondanks dat ze aangeven bij waterschade/lekkage "vaak" een expert in te schakelen. In mijn geval dus niet.

Bonusvraag: iemand goede ervaringen met dergelijke bedrijven in omgeving Arnhem?

[ Voor 3% gewijzigd door Aardedraadje op 22-12-2023 22:02 ]

Alle reacties


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Aardedraadje
  • Registratie: Mei 2013
  • Laatst online: 05:31

Aardedraadje

Met kabelschoen

Topicstarter
Ondertussen heb ik de vloer wat verder verwijderd en constateer een ronde vlek langs bijna het hele kozijn, ook de vaste raamdelen. Lijkt me een vrij duidelijk garantiegeval.

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/aUjxQy-UHnGtLKS2P0h-6r9pOeY=/800x/filters:strip_icc():strip_exif()/f/image/SlDfO1qWPFsZub8zhGXlxfaO.jpg?f=fotoalbum_large

[ Voor 4% gewijzigd door Aardedraadje op 23-12-2023 18:33 ]