Die krassen doe je weinig aan, been there done that ik heb ook zo'n vloer gehad in vorige huis.
Maar die vloerverwarming buizen .... WTF ???
Ze hebben de vloer niet geegaliseerd zo lijkt het, normaal doe je dat met egaline. Of wel gedaan en toen gingen de buizen drijven.
Het lijkt me dat die vloerverwarming buizen in cementdekvloer zitten of anhydriet dekvloer. Dat moet gewoon vast zitten, maar die buizen zullen toch al aan het oppervlakte gelegen hebben of zelfs iets er boven ? Heb je daar geen fotos van ?
Hoe dan ook ben je wel echt een domme eikel als je als PU vloer legger dat ziet (dat moet je zien tenzei je blind ben) en er daarna een PU vloer er overheen legt terwijl er buizen uitsteken. Het is heel simpel ... een PU vloer vult niets op, en werkt ook niks weg wat uitsteekt.
Elk puntje, spikkeltje of oneffenheid zie je 1 op 1 terug. Dus je doet normaal heel strak egaliseren, een schrap laag en dan de PU vloer. Ik heb ze gezien hoor, PU vloeren waarbij je naderhand gewoon de houten ondervloer 1 op 1 terugziet
[
Voor 22% gewijzigd door
Lollercopter op 11-12-2023 22:26
]