Belastingdienst verplicht multifactorauthenticatie in 2024 v

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Prx
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 21:15
@sabineschults

Ik weet dat het super verwarrend is, maar Dienst Toeslagen is geen onderdeel meer van de Belastingdienst.
Het kabinet besloot in januari 2020 om de organisatieonderdelen Toeslagen en Douane te ontvlechten van de rest van de Belastingdienst. Zo wil de regering goede dienstverlening aan burgers en bedrijven kunnen verzekeren. Toeslagen en Douane maken daarom geen onderdeel meer uit van de Belastingdienst. Dit zijn nu zelfstandige onderdelen van het ministerie van Financiën.
Bron: https://over-ons.belastin...tie/organisatie-en-taken/

Het is dus (waarschijnlijk) niet de Belastingdienst die het verplicht. Hoewel veel technisch nog wel via hun portaal pagina gaat.

Wat ik zeg: super verwarrend.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • sabineschults
  • Registratie: November 2018
  • Laatst online: 02-09 10:41

sabineschults

Redacteur
O, ik was daar niet van op de hoogte. Bedankt voor je reactie. Het is inderdaad vaag dat de communicatie wel via de site van de Belastingdienst verloopt, maar ik zal de kop in elk geval wijzigen.