Oh dat ziet er wel érg slecht uit. Beide zijn belangrijk; de mantel moet goed zijn aangesloten op 'het frame' van de stekker, en de binnenkabel moet op de pin zitten. Ik zou afknippen en netjes opnieuw aansluiten.
Ik frut, dus ik epibreer
De bovenste schroef (die nu los is) moet op de witte kernmantelvoor stevigheid en de kopermantel moet dan tot net voor die schroef of de schroef zoals de Telenetinstallateur deed tot op de koperen mantel?
[ Voor 21% gewijzigd door SirOlf op 04-12-2023 10:39 ]
Internet werkt terug. TV doet nu wel vervelend. Gelukkig heb ik nog een meter om het deftig af te snijden/werken.
Als je kijkt naar dit dan bestaat de kabel uit 5 stappen. Eerst snij je de zwarte mantel(5) zacht in tot u de ijzeren vlecht ziet (4). Deze is puur voor bescherming. Deze kunt u negeren eigenlijk. Er zit onder dat een verfijnde(mogelijk gescheiden door plastic laagje welke je kan wegsnijden) vlechtijzer welke contact moet maken met de buitenste gedeelte van uw connector(3). Daarna volgt het dikkere plastic omhulsel(2), deze moet je voorzichtig insnijden tot het koper(1). (0.5 cm) en deze moet in het gaatje van de connector met schroef. De mantel ruwe vlecht mag gerust interfereren met de fijnere vlecht als het maar goed verbonden en vastgeschroefd is aan de buitenkant van de stekker.
Duidelijker kan ik het niet verwoorden, misschien dat er Youtube videos van zijn. Dit gaat om een muuraansluiting maar verteld het principe.
Duidelijker kan ik het niet verwoorden, misschien dat er Youtube videos van zijn. Dit gaat om een muuraansluiting maar verteld het principe.
[ Voor 8% gewijzigd door nhanssen op 09-12-2023 00:36 ]