Game pc budget 650-800

Pagina: 1
Acties:
  • 309 views

Onderwerpen

Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Athoompje
  • Registratie: November 2023
  • Laatst online: 25-11-2023
Wat wil je doen met je nieuwe systeem?
Voornamelijk gamen en school

Wat mag het systeem gaan kosten?
Het liefst zo goedkoop mogelijk, als het mogelijk is wel met een nvidia kaart.

Zijn er componenten of randapparatuur die je al hebt en mee wil nemen naar je nieuwe systeem?
Zoals hierboven gezegd liefst met een nvidia kaart voor andere opties sta ik ook open, liefst ook met uitleg waarom ik dan voor de andere videokaart moet gaan.

Wat denk je allemaal nodig te hebben?
1Tb ssd, case met glas verder sta ik voor alles open

Heb je nog bepaalde (merk)voorkeuren?
Vooral betrouwbare merken SVP

Heb je nog bepaalde eisen/wensen?
Hoeft niet helemaal stil te zijn maar een opstijgend vliegtuig is niet gewenst

Ga je overklokken?
Kan iemand mij hierin adviseren? ik weet niet of dit handig is.

Wat verwacht je van ons?
Ik hoop voor vrijdag een paar reacties te hebben wil graag bestellen met blackfriday voor eventuele acties. Prijs mag afwijken als hier goede redenen voor zijn.

Alle reacties


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • martyw
  • Registratie: Januari 2018
  • Laatst online: 17:21
AMD heeft bij dit budget krachtigere videokaarten, bij NVIDIA kon je dan op een RTX 3050, zie de recensie waarom dat geen goede besteding van je euros is.
#CategoryProductPrijsSubtotaal
1ProcessorsIntel Core i5-12400F Boxed€ 132,99€ 132,99
1MoederbordenGigabyte B760M DS3H DDR4€ 95,-€ 95,-
1VideokaartenASRock AMD Radeon RX 6650 XT Challenger D 8GB OC€ 259,-€ 259,-
1BehuizingenThermaltake Versa H17€ 41,73€ 41,73
1ProcessorkoelingGelid Solutions Tranquillo Rev.5€ 28,-€ 28,-
1Geheugen internG.Skill Aegis F4-3200C16D-32GIS€ 59,90€ 59,90
1VoedingenSeasonic G12 GC-550€ 65,99€ 65,99
1Solid state drivesLexar NM790 (zonder heatsink) 1TB€ 53,90€ 53,90
Totaal€ 736,51

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • br00ky
  • Registratie: Januari 2014
  • Laatst online: 18:02

br00ky

Moderator Harde Waren
Je topicstart is nu al vrij compleet, maar we verwachten hier ook al een eigen opzetje. Zie ook de volgende passage uit het DAA beleid.
3. Eigen onderzoek is nog steeds vereist (dit is en blijft GoT!) en we verwachten dat je zelf al een idee hebt opgedaan. Als je zelf al een configuratie hebt bedacht, post deze dan met behulp van de wenslijst in de pricewatch hier. Dat geeft je mede-Tweakers inzicht in waar je zelf aan hebt gedacht en hoe er binnen je budget betere of andere keuzes te maken zijn.

Het is dus verplicht eerst zelf met een voorstel te komen en dit voorstel te onderbouwen. Een simpele opsomming van eisen/wensen is niet wenselijk; je topic wordt in dat geval dan ook gesloten. Je kan in dat geval contact opnemen met de moderator die je topic gesloten heeft om te vragen of hij weer open mag, mits je natuurlijk wijzigingen hebt aangebracht zodat het geheel wel aan de eisen voldoet.

Een simpel antwoord als 'Ik heb heb er niet veel verstand van!' óf 'Ik ben veel sneller klaar als jullie het doen!' is uit den boze.
Dit lijkt flauw, maar enerzijds doen we dit om ervoor te zorgen dat je zélf inzicht krijgt in wat er mogelijk is en anderzijds om de kwaliteit van de topicstarts hier te bewaken. Anders vervalt dit subforum in een "ik wil een pc voor x euro, mkay dank je doei" niveau, en dat is iets dat niemand wil :). Je eerste opzet hoeft niet top te zijn, we willen alleen graag dat je er eerst over nadenkt.

Om inspiratie op te doen kun je de verschillende topics in dit subforum en de best buy guides doorzoeken.

Met de Handleiding Pricewatch dien je vervolgens een mooi lijstje te maken (dus géén copy-paste lijsten van andere sites bijv.). Met die informatie kan vervolgens gericht advies gegeven worden om het helemaal aan jouw wensen aan te passen.

Stuur me een berichtje als je een opzetje hebt samengesteld, dan gaat je topic weer open.

Succes!

Dit topic is gesloten.