vpn

Pagina: 1
Acties:
  • 439 views

Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • dellete
  • Registratie: Juni 2019
  • Laatst online: 07-09 21:26
Dag mensen

Weet iemand of er goede gratis vpn apps voor een macbook bestaan? Of zal het betalend worden?
Indien betalend: welke raden jullie aan qua prijs/kwaliteit?

Bedankt! :)

Alle reacties


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • dellete
  • Registratie: Juni 2019
  • Laatst online: 07-09 21:26
Ik dacht er aan om die van Bitdefender te gebruiken?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • richardboer
  • Registratie: December 2005
  • Laatst online: 18-09 08:53
Misschien handig om het doel van de VPN te vermelden.

Je hebt namelijk VPN clients om bijvoorbeeld met een zakelijk netwerk te verbinden of bijvoorbeeld je thuis omgeving.

Maar je hebt bijvoorbeeld ook VPN's zoals bijvoorbeeld NordVPN om mee te internetten. (NordVPN is een betaalde dienst)

Dus is het doel verbinding maken met een ander netwerk of bijvoorbeeld vanwege veiligheid?

Richard


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • dellete
  • Registratie: Juni 2019
  • Laatst online: 07-09 21:26
Vooral vanwege anonimiteit, niet kunnen lokaliseren.. :9
Als het kan ook toe te passen bij het kijken naar Netflix, etc!

[ Voor 35% gewijzigd door dellete op 14-11-2023 13:13 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • eric.1
  • Registratie: Juli 2014
  • Laatst online: 19-09 17:03
dellete schreef op dinsdag 14 november 2023 @ 13:01:
Vooral vanwege anonimiteit, niet kunnen lokaliseren.. :9
Allereerst, in NL ben je niet erg lokaliseerbaar op basis van een IP-adres. I.i.g. geen directe geo-locatie. Je komt veelal niet verder dan een hoofdkantoor van een ISP. In zekere zin is een IP-adres wel onderdeel van het kunnen identificeren van een persoon, maar dat kan ook op basis van 1001 andere factoren. Een IP-adres is in dat opzicht niet nodig.

Je ip-adres verbergen helpt echt maar in een heel beperkt opzicht en alleen als je je online gedrag significant aanpast.

Daarnaast zal je je ook moeten verdiepen in de VPN-providers. Er zijn best wat schimmige toko's actief, die opereren vanuit een bananenrepubliek en zodoende weinig van doen hebben met de EU-privacy richtlijnen (om maar iets te noemen). Het zal niet de eerste keer zijn dat een 'strict no-log policy' provider die niet-gelogde data toch weet te verpatsen.

Maar als ik dan toch een tip moet geven; ProtonVPN. Genoeg leesvoer over te vinden, ook hier op Tweakers:).

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • dellete
  • Registratie: Juni 2019
  • Laatst online: 07-09 21:26
Ik ken Protonmail, is superveilig. Dus de vpn zal waarschijnlijk goed zijn!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Daedalus
  • Registratie: Mei 2002
  • Niet online

Daedalus

Moderator Apple Talk

Keep tryin'

@dellete toen je je topic opende kreeg je een template met een aantal vragen, zoals wat je zelf al gezocht, gevonden en geprobeerd hebt, en waarom dat niet voldeed. Op die manier kunnen we je het beste helpen, en komen we niet met oplossingen die je zelf al lang en breed hebt geprobeerd (zoals ProtonVPN). Dit topic gaat dan ook op slot.

“You know what I've noticed Hobbes? Things don't bug you if you don't think about them. So from now on, I simply won't think about anything I don't like, and I'll be happy all the time!” | 宇多田ヒカル \o/

Pagina: 1

Dit topic is gesloten.