nefit/Bosch compress 7400i warmtepomp icm zonekleppen

Pagina: 1
Acties:
  • 218 views

Onderwerpen


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Floydian97
  • Registratie: Oktober 2023
  • Laatst online: 20-10-2023
Hallo,

Ik heb een Nefit/Bosch compress 7400i warmtepomp icm zonekleppen. Alleen wanneer de kleppen dicht gaan en blijft de warmtepomp draaien.

Er is 1 thermostaat de 1010H, de regelt de warmtepomp en 2 keer een honeywell aan/uit om de 2 weg klep open en dicht te zetten. Deze stuurt tevens ook de pomp aan die dan het water uit het buffervat haalt.

Hoe kan ik dit het beste naregelen? zodat, wanneer de vraag stop. De kleppen dicht gaan, pomp stopt, warmtepomp buffervat op temperatuur brengt, en uit gaat?

Op moment zit er een aanvoersensor op de aanvoer kant, na het buffervat. Ik krijg er geen hoogte van of de warmtepomp uit gaat wanneer temperatuur X behaald is in het buffervat. ( misschien dat iemand weet hoe ik dat kan vinden?)

Kom er namelijk zelf niet meer uit.

Groet,
Nick

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • tweakduke
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 00:00

tweakduke

Moderator General Chat / Wonen & Mobiliteit
1 topic is voldoende, deze gaat op slot :)

Tweakers Discord


Dit topic is gesloten.