Black Friday = Pricewatch Bekijk onze selectie van de beste Black Friday-deals en voorkom een miskoop.

Probeer de Google thermostat g4cvz werkend te krijgen..

Pagina: 1
Acties:

Vraag


  • dmenace
  • Registratie: Oktober 2023
  • Laatst online: 31-05-2024
Mijn vraag
...
Is het iemand al gelukt om de Google thermostat g4cvz hier werkend te krijgen?
Relevante software en hardware die ik gebruik
...Heb een google thermostat uit Amerika gekregen en probeer deze aan mijn 2 draad aan/uit cv aan te sluiten met behulp van externe 24v adapter en de Google power connector.

Wat ik al gevonden of geprobeerd heb
...Heb de thermostaat door ontbreken van C (ommon) wire in de cv installatie dmv een google power connector en extra 24v adapter aangesloten en deze zet de cv aan wanneer er warmtevraag is maar op moment dat temperatuur bereikt is of de thermostaat uit gezet wordt blijft de cv maar warmte geven en krijgt dus geen uit signaal..

Alle reacties


  • dmenace
  • Registratie: Oktober 2023
  • Laatst online: 31-05-2024
Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/G0vy6-YIFTHG75SXp25KM4nhRSg=/x800/filters:strip_icc():strip_exif()/f/image/JXXHR7P1wVAjrgzzjbIl6Qoy.jpg?f=fotoalbum_large

Dit is de manier waarop ik de thermostaat aangesloten heb..

[ Voor 7% gewijzigd door dmenace op 15-10-2023 10:21 ]