Nee.
Gewoon nee.

<--
Het gaat over een gewapend? betonnen? muur van 10 cm dik. Effectief dus 6 cm dik. Gegeven dat de verwijderde sleuven weer technisch correct opgevuld worden is er eigenlijk binnen constructieve marges geen minimalesterkteverlies.
Maar omdat er een emotionele angst bestaat bij de OP, er misschien aanwijzingen zijn voor constructieve problemen etc is het verstandig een constructeur in te huren. Geen enkele internetopmerking (inc deze) doet daar wat vanaf. Zekerheid kan je alleen krijgen door voor zekerheid te betalen (of te regelen).
BEtonnen muren bestaan gewoonlijk uit drie delen. Het beton, de wapening en de (be)dekking. Constructief reken je ze apart. Ze zijn niet apart. Muren (anders dan plafonds) hebben meestal meer dan genoeg wapening. En je rekent met de betonsterkte na 28 dagen. Tenzij deze muur minder dan drie maanden oud is, is de betonkern inmiddels veel sterker. Die 5 cm kern (plus eea dekking andere kant van het beton) plus je technisch correcte invulling van de sleufruimte (gebruik geen gips

) zou de volledige rekensterkte van de muur dus moeten kunnen hebben. Extra probleempje kan zijn dat de wapening aan de oppervlakte is gekomen: Betreft het een natte ruimte? Is er contact met zeelucht? Wordt er veel gewerkt met middelen zoals chloor? Bij een binnenmuur van een normale woning is daarop het antwoord nee. En als de sleuf correct wordt opgevuld is er verder geen probleem.
ymmv maar *ik* zie er geen probleem in. Ikzelf zou er niet om wakkerliggen. Maar als je dat wel doet, laat constructeur langskomen. En als je denkt op het grote internet de oplossing te vinden:
(nb: zelden zo'n toepasselijk leuke emoticon kunnen gebruiken

)