Scherm doneren op nieuwe laptop

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Stolpert
  • Registratie: November 2011
  • Laatst online: 08:26
Hi!

Ik ben zo dom geweest om het drinkdopje van mijn thermosbeker open te laten staan waardoor er koffie via de zijkant in m'n Lenovo Yoga Slim 7 terecht is gekomen.

Na drogen, openmaken, schoonmaken en drogen in de oven (op lage stand uiteraard) leek het erop dat-ie het weer deed maar helaas. Hij laat niet meer op, ergens op het mobo is iets kapot gegaan. De verzekering keert iets meer dan 350 euro uit, waarvoor je helaas niet een nieuwe koopt.

Maarrrr op Marktplaats staat dit model, dat net iets afwijkt met typenummer 82A2009PMH, terwijl de mijne typenummer 82A2007MMH heeft.

Nu is mijn vraag: kan ik mijn eigen scherm aan deze laptop doneren. Laptops zijn identiek, op het touchscreen na. Ik heb geprobeerd er via Lenovo achter te komen maar dat lukte niet. Weet iemand of dit kan?

Mijn dank is groot:)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • jovadca
  • Registratie: Oktober 2010
  • Laatst online: 20-09 18:31
Waarschijnlijk zal jouw scherm goed over te zetten zijn, maar er is een kansje dat er aansluitingen missen in die andere laptop voor jouw touchscreen. Misschien gewoon proberen en kijken of het lukt. De prijs is netjes, denk ik.