Creative Live! 5.1 op MSI K7T Pro 2

Pagina: 1
Acties:

  • J.apiooo
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 21-07 10:36
Ok... met veel voorgaande topics in het achterhoofd heb ik de afgelopen uren (halve dag) geprobeerd om mijn nieuwe Creative Live! 5.1 (OEM) op mijn systeem actief te krijgen. De kaart kon geinstalleerd worden... echter zo snel als ik de LiveWare installeer..... slaat de PC muurvast bij het laden van Windows (vlak nadat ik ben ingelogd in het netwerk, maar dit terzijde). Haal ik alle drivers + kaart in configscherm weg en reboot... dan start ie weer door. Hij kan gewoonweg niet stabiel draaien. Dus... de laatste BIOS (2.9 voor de MSI K7T Pro 2) van de MSI-site afgeplukt en geflasht. Zonder resultaat. Ook het verschuiven van de kaart tussen de PCI-sloten heeft geen effect.

Hoe krijg ik deze kaart stabiel in dit systeem (Duron 800, MSI K7T Pro 2, 256 RAM, Asus V7100T). De VIA KT133 chipset zal hier wel een rol spelen, maar hoe los ik dit nu echt op.

De VIA 4-in-1 drivers staan ook gewoon geinstalleerd. Heeft iemand tips??? Het KAN toch gewoon niet dat dit echt niet compatibel met elkaar is???????

Jaap


Verwijderd

welke windows heb je 2000 98 ofzo???

  • Soef
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 03-02-2023

Soef

-Soef^IO-

echter zo snel als ik de LiveWare installeer.....
dat is de fout

voor de live 5.1 moet je alleen de software van het cdtje instaleren die je er als het goed is bij kreeg, als je liveware gaat instaleren dan gaat ie op zijn bek :r .

dus gewoon de cd instaleren, mee niet... ;)

Some things can not happen until they happen...


  • KillerAce_NL
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online

KillerAce_NL

If it ain't broke...

Als je alle topics gelezen hebt, waarom heb je dan die kaart gehaald er zijn zoveel problemen mee icm Via..De bug is volgens recent onderzoek niet opgelost, dus ik zou em terugbrengen en gewoon een vergelijkbare kaart van andere fabrikant halen.
IPV uren erin te stoppen met als resultaat een kaart die je systeem elke keer platlegt.