Toon posts:

Ik wil advies over schotel tv... Wat ik moet kopen

Pagina: 1
Acties:
  • 193 views sinds 30-01-2008
  • Reageer

Verwijderd

Topicstarter
Mijn moeder wil graag spaanse zenders ontvangen omdat ze spanjefanaat is (ach je doet er niets aan hehe :p) en ik wil dat als verassing voor haar regelen maar nu weet ik dus echt niet waar ik moet beginnen en met de search kwam ik niet echt aan concrete antwoorden. Ik zoek sites waar je goedkoop aan alle benodigde assecoires kan komen om sateliet tv te kunnen kijken. Als iemand mij aan een paar linkjes kan helpen ben ik erg dankbaar :)

Verwijderd

let er wel op dat je er maar 1 tv op aan kan sluiten. Kan alleen meerdere tv's als je per Tv een extra decoder hebt

  • TheLunatic
  • Registratie: April 2001
  • Laatst online: 09-07 16:41

TheLunatic

Ouwe boxen.

UTFS en zoek niet op schotel maar op satelliet (sommige mensen typen satteliet dus probeer ook dat)

Mother, will they like this song?


  • Bigfoot
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 03-03 16:32
In de sat wereld heb je te maken met zenders op allerlei verschillende satellieten en veel van die zenders zijn ook nog es gecodeerd. Er zijn ook weer veel verschillende coderingsystemen, zoals Seca, Irdeto, Viacess, Nagravision. Gaat het je puur om de Spaanse zenders of vind je het leuk om dan ook maar een heleboel andere te bekijken?

Als je gecodeerde zenders uit Spanje wil bekijken moet je meestal inwoner zijn van Spanje om een officieel abonnement te nemen. Het alternatief is een cursus "creatief met kaartjes" maar daarover mag op dit forum publiekelijk niet te veel gezegd worden.

Een populaire setup is een Humax 5400 met een 88cm Triax schotel + duoblock voor de Astra / Hotbird sat. Dit kost ongeveer 1500,-

Hier wat links voor zender-overzichten:
http://www.lyngsat.com/dig/csd.shtml
http://www.lyngsat.com/astra19.shtml
http://www.lyngsat.com/hotbird.shtml

Verder zitten er op 30graden west veel Spaanse zenders, maar die zijn gecodeerd in Nagravision.:(

Verwijderd

Topicstarter
Dank u.. Maar ik kan dus voor spaanse zenders het beste Nagravision nemen?

  • Bigfoot
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 03-03 16:32
Dan heb je wel de meeste keus maar je moet dan wel aan een abonnementskaartje zien te komen, en dat kan best wel es een kostbare grap worden, zie hier http://www.viadigital.net/html/oferta/paquete_frames.html



Het Canal Satelite Digital pakket wat ik noemde zit gewoon op de Astra en is Seca gecodeerd, hier zijn ook ook simpele alternatieve oplossingen voor, wat bij Nagravision een stuk lastiger is, maar misschien weten anderen daar meer over.

Hier nog een overzicht van de Spaanse zenders http://www.lyngsat.com/freetv/Spain.shtml

  • Bigfoot
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 03-03 16:32
Op dinsdag 04 september 2001 09:51 schreef Grafje het volgende:
Dank u.. Maar ik kan dus voor spaanse zenders het beste Nagravision nemen?
Heb je al wat gekocht voor je moeder? Zoja, wat?
Pagina: 1