Wat voor type/ soort dakgoot?

Pagina: 1
Acties:

Vraag


  • d_klijnsma
  • Registratie: Maart 2010
  • Laatst online: 27-01 11:14
Voor ons huis willen we nieuwe dakgoten aanschaffen (en bijbehorende beugels) maar in de verschillende webshops voor (zinken) dakgoten kan ik niet een type vinden die op onze huidige dakgoot lijkt.
Het lijkt een soort combinatie van mast- en bakgoot.

Wie weet wat dit type is?

...
Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/zvgOhmzMXk3Z_qtV7zf6Rgkuobw=/232x232/filters:strip_icc():strip_exif()/f/image/TWH04MUvQ2lcDxdskaAQnIwW.jpg?f=fotoalbum_tileAfbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/grEaKzsFrIR5v0eHCcZOqMfxU2E=/232x232/filters:strip_icc():strip_exif()/f/image/EaEOud6ifK6d5IfHeTnTbYvN.jpg?f=fotoalbum_tile

Alle reacties


  • Masimo
  • Registratie: Maart 2005
  • Laatst online: 22:38
Grote kans dat het "custom" zetwerk is. Werd "vroeger" veel gedaan. In dat geval zul je, als je deze vorm wilt behouden, het op maat moeten laten maken.

  • edsandje
  • Registratie: December 2018
  • Niet online

edsandje

Geen vragen via pm

Als de beugels nog goed zijn kan je de goot op maat laten maken.
Beste resultaat krijg je als je er een stuk goot tussen uit zaagt en een beugel bij een groothandel voor zink inlevert. Bijvoorbeeld zinkunie of aabo.
Kans is wel aanwezig dat ze je als particulier niet helpen.

Please state the nature of the technical emergency


  • No Hands
  • Registratie: Maart 2016
  • Laatst online: 21:58
bel een lokale dakdekker/loodgieter/zinkbewerker. Dat gaat vast sneller dan zelf zoeken.

Veroordeel niet, verwonder u slechts