Black Friday = Pricewatch Bekijk onze selectie van de beste Black Friday-deals en voorkom een miskoop.

Kleine 4K HTPC voor niet al teveel geld.

Pagina: 1
Acties:

  • TW_Questionair
  • Registratie: Oktober 2021
  • Laatst online: 07-04-2024
Beste hardware-specialisten,

Ik heb een korte vraag.
Momenteel gebruik ik voor het kijken van films:
- een verouderde HTPC, inclusief SSD, Windows 10 en Spotnet.
- een Marantz dolby surround set
- een 4K LG TV.

Daarnaast heb ik ook een Synology DS214 NAS, maar die gebruik ik voor andere zaken dan films.

Graag wil ik naar een kleinere, snellere en stillere configuratie (Intel NUC of iets anders), waarbij ik met gemak 4K kan streamen en gebruik kan maken van mijn huidige apparatuur.
Mijn huidige HTPC is namelijk best groot.

Ik weet dat er appliances zijn zoals de NVIDIA shield enzo, maar dan mis ik veel flexibiliteit (vind ik belangrijk), vandaar mijn voorkeur voor een gewone MS-WIndows config.

Heeft iemand een goed beeld van een mooie config die niet al te duur is en waarop ik Windows kan installeren?

Ik zie graag een goed advies tegemoet. :)

  • br00ky
  • Registratie: Januari 2014
  • Laatst online: 13:33

br00ky

Moderator Harde Waren
Aankoopadvies vragen mag... maar niet hier - lees eerst dit! gemist? Schopje naar Desktop koopadvies.

Je topicstart is nu al vrij compleet, maar we verwachten hier ook al een eigen opzetje. Zie ook de volgende passage uit het DAA beleid.
3. Eigen onderzoek is nog steeds vereist (dit is en blijft GoT!) en we verwachten dat je zelf al een idee hebt opgedaan. Als je zelf al een configuratie hebt bedacht, post deze dan met behulp van de wenslijst in de pricewatch hier. Dat geeft je mede-Tweakers inzicht in waar je zelf aan hebt gedacht en hoe er binnen je budget betere of andere keuzes te maken zijn.

Het is dus verplicht eerst zelf met een voorstel te komen en dit voorstel te onderbouwen. Een simpele opsomming van eisen/wensen is niet wenselijk; je topic wordt in dat geval dan ook gesloten. Je kan in dat geval contact opnemen met de moderator die je topic gesloten heeft om te vragen of hij weer open mag, mits je natuurlijk wijzigingen hebt aangebracht zodat het geheel wel aan de eisen voldoet.

Een simpel antwoord als 'Ik heb heb er niet veel verstand van!' óf 'Ik ben veel sneller klaar als jullie het doen!' is uit den boze.
Dit lijkt flauw, maar enerzijds doen we dit om ervoor te zorgen dat je zélf inzicht krijgt in wat er mogelijk is en anderzijds om de kwaliteit van de topicstarts hier te bewaken. Anders vervalt dit subforum in een "ik wil een pc voor x euro, mkay dank je doei" niveau, en dat is iets dat niemand wil :). Je eerste opzet hoeft niet top te zijn, we willen alleen graag dat je er eerst over nadenkt.

Om inspiratie op te doen kun je de verschillende topics in dit subforum en de best buy guides doorzoeken.

Met de Handleiding Pricewatch dien je vervolgens een mooi lijstje te maken (dus géén copy-paste lijsten van andere sites bijv.). Met die informatie kan vervolgens gericht advies gegeven worden om het helemaal aan jouw wensen aan te passen.

Stuur me een berichtje als je een opzetje hebt samengesteld, dan gaat je topic weer open. en weer open

Succes!