Context
Op dit moment heb ik een verbinding van de FTU naar een UDM-Pro (router) door middel van de kabel die door Delta geleverd is. Het gaat hierbij om een SC/UPC to SC/APC Simplex kabel met een SFP module. Volgens mij is die kabel OS2 maar dat weet ik niet zeker.Graag wil ik mijn netwerk apparatuur ergens centraal in mijn huis hebben. Met een kabel van 10 meter van de meterkast moet het denk ik lukken.
...
Mijn vragen
Ik begrijp dat ik dezelfde connectoren moet gebruiken. Dus een SC/UPC to SC/APC.Maar welk soort kabel moet ik kiezen. OS2 (Simplex) of OM4 (Multi-mode)?
Common sense zegt mij dat ik daar een OS2 kabel voor moet gebruiken maar ik kan mezelf nog niet zo goed uitleggen waarom.

Ik vind bijvoorbeeld deze twee varianten online:
- 10M SC/UPC to SC/APC Simplex OM4 MMF
- 10M SC/UPC to SC/APC Simplex OS2
2. Is het afhankelijk van de SFP modules die gebruikt worden?
Mijn doel is dat de kabel van 10 meter die ik ga trekken toekomstbestendig is. Op z'n minst 10Gbit aan kan, hoger mag ook.
3. Wat raden jullie mij aan?
...