Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • e4333pcc
  • Registratie: April 2023
  • Laatst online: 28-04-2023
Dochter van mijn vriendin bouwt zelf een computer, we krijgen hem niet aan na moederbord, SSD, processor, RAMs e.d aangesloten te hebben op het front-bedienpaneel van de minitoren

Als moederbord de B550 AORUS ELITE AX V2 die we in een Lancool III behuizing hebben gezet. Nu is er in de doos van de Lancool III miditoren een 10pins kabel meegeleverd om de PWR knop op het bedieningspaneel aan te sluiten, andere kant op het moederbord. Nu zit er op een moederbord een 20pins socket. Als ik in de instructie van het moederbord kijk zie ik een uitleg van de volledige pin configuratie over alle 20 pins. Nu vermoed ik dat daar het probleem zit.

Iemand advies ?

Alle reacties


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • corporalnl
  • Registratie: Mei 2010
  • Laatst online: 23:50
Begin eerst met de volledige setup te vermelden. Dan kunnen we iets nuttigs zeggen :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • e4333pcc
  • Registratie: April 2023
  • Laatst online: 28-04-2023
Dat is niet nodig, we zijn er al uit voorlopig, ze was vergeten een stekker aan te sluiten aan het MB, en wij maar zoeken naar ingewikkelde dingen.......Bedankt voor de snelle reactie.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • br00ky
  • Registratie: Januari 2014
  • Nu online

br00ky

Moderator Harde Waren
Dubbel slotje.

Dit topic is gesloten.