@
mennomertens WIFI is de techniek waarmee je je telefoon tablet computer etc laat verbinden met een ander wifi apparaat welke een internet verbinding heeft. Ik wist dat jongeren het woord wifi gebruiken voor internet, maar ben ik zelf nog niet eerder in het wild tegengekomen.
Je zou kunnen kijken
1 wat staat er nu voor een apparaat dat verbinding met internet heeft, vaak zijn dat modems met een wifi functionaliteit.
Daar een goede router met wifi bij plaatsen kan al veel verschil maken, het instellen is te doen maar liever door iemand die het in een paar minuutjes gedaan heeft

Er zouden zelfs twee routers met elk een eigen wifi naam en channel ver van elkaar af neergezet kunnen worden, dan spreid je de belasting per apparaat.
2 powerline adapter, die verbind je met een netwerkkabel aan je modem en steek je in het stopcontact, elders steek je net zo'n apparaatje in het stopcontact, die twee kastjes communiceren over de normale stroomdraden. Let op als er veel afstand of vertakkingen zijn kan dit ook vertragen en echt snel zal het niet worden, maar kan uitkomt bieden.
3 wifi koop je niet, maar je kan wel zelf een data abonnement nemen voor je telefoon oid (sim kaartje). Dan betaal je zelf maandelijks kosten en heb je zelf een eigen verbinding. Dit moet je natuurlijk wel kunnen betalen en je moet dan wel ontvangst hebben.