Zoals velen hier ben ook ik me aan het verdiepen in zonnepanelen. Ik heb nu 2 offertes, ze lijken redelijk veel op elkaar en verschillen ook niet veel in prijs. Maar er zitten wel verschillen in materialen, merken e.d. Ik ben benieuwd naar jullie ervaringen, vooral v.w.b. merken zonnepanelen. Hieronder de info::no_upscale():strip_icc():fill(white):strip_exif()/f/image/tzHdEO13jxgFS98caqDRzPAt.jpg?f=user_large)
Offerte 1 is €1,79 per Wp
Offerte 2 is €1,71 per Wp
1 offerte heeft 11 panelen van Denim 410 All Black met Enphase IQ7+ omvormers. De andere offerte heeft 11 Q-peak Dueo Black panelen (400Wp) in zijn offerte met Enphase IQ8+ omvormers. De 2e offerte ligt iets hoger.
Ik ben vooral benieuwd naar jullie mening / advies en/of ervaringen over de panelen en omvormers. Is er verder een site waar je goed de verschillende panelen kan vergelijken?
Alvast bedankt voor de input!!
mvg,
Michiel
Foto's
:no_upscale():strip_icc():fill(white):strip_exif()/f/image/tzHdEO13jxgFS98caqDRzPAt.jpg?f=user_large)
Beschikbare (dak)ruimte
Op het dak kunnen tussen de 11 en 13 panelenSchaduw
Dak ligt op Zuid / Zuidoost. Geen / nauwelijks schaduw aanwezig.Jaarverbruik
Mijn jaarverbruik nu is circa 4300 kwh.. Ik heb geen plannen op korte termijn voor een elektrische auto maar dat kan altijd nog komen natuurlijk. Meer dan 13 panelen kunnen niet op mijn schuine dak maar ik heb ook nog een garage (plat dak) waar er wel een aantal nog op kunnen.Huidige elektriciteitsaansluiting
3 faseBudget en doel
rond de 8K. Doel is o geen of nauwelijks energiekosten meer te hebben (of zo min mogelijk)Wie gaat het project uitvoeren
UitbestedenBijhouden van data
Ja leuk, via een appReeds verkregen offertes
2, krijg nog een 3e van Coolblue.Offerte 1 is €1,79 per Wp
Offerte 2 is €1,71 per Wp
Regio
Noord Brabant, regio Tilburg1 offerte heeft 11 panelen van Denim 410 All Black met Enphase IQ7+ omvormers. De andere offerte heeft 11 Q-peak Dueo Black panelen (400Wp) in zijn offerte met Enphase IQ8+ omvormers. De 2e offerte ligt iets hoger.
Ik ben vooral benieuwd naar jullie mening / advies en/of ervaringen over de panelen en omvormers. Is er verder een site waar je goed de verschillende panelen kan vergelijken?
Alvast bedankt voor de input!!
mvg,
Michiel