Door ook twee loze leidingen aan de andere zijde van de ruimte op te offeren. Reden dat de meterkast genoemd wordt zal waarschijnlijk zijn omdat dat de plek is waar default dit soort leidingen naar toe gaan.
Door die isolatie boor je ook heen, grootste risico is de vloerverwarming. Moet je zoals gezegd wel in de kruipruimte kunnen komen.
De vraag is ook hoe ver je wilt gaan qua kabels wegwerken. Persoonlijk heb ik geen probleem met een kabel strak tegen de plint vanuit het TV meubel naar de speakers Front Left en Front Right. Maar daar wil je ook voor gaan vrezen?
Voor de achter speaker bestaan er ook draadloze oplossingen. Zender aan de ene kant van de ruimte, ontvanger aan de andere kant. Teufel heeft deze in het assortiment en Marmitek ook (en waarschijnlijk genoeg andere merken die ik zo niet weet). Werkt wel het mooiste als de receiver Pre Outs heeft, anders moet je weer gaan werken met High to Low Level Converters.
Verder, puur qua opzet kijkende heb je keuze tussen TV aan de wand links versus rechts. Ik zou voor die keuze kijken naar invallend zonlicht, welke wand vang het minste licht? Direct zonlicht op de TV is mijns inziens altijd storend maar in het geval van OLED TV's zelfs compleet af te raden.
Extra deur in de woonkamer kom je vaker in herenhuizen tegen, toch? Lijkt mij ook handig dat je dan vanaf de woonkamer sneller naar de wc kan gaan 😁.
Geen idee hoe standaard dit is. Puur qua opzet doet de tekening me denken aan een relatief standaard nieuwbouw woning. Ik zou persoonlijk liever een vaste wand hebben in de keuken. Kan je nog iets ophangen of een kast tegenaan zetten. Die extra meter loop ik wel. Maar goed, persoonlijk.
[
Voor 8% gewijzigd door
FeaR op 04-04-2023 11:24
]
Some people just need a high-five.... In the face.... With a chair.