Toon posts:

Na IE6 update alleen chello startpagina mogelijk

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Sinds ik een paar dagen terug IE6 installeerde, valt me op dat iedere keer nadat ik T.net als startpagina heb ingevuld op de een of andere manier na een tijdje er weer subscriber.chello.nl komt te staan.

Na het installeren van IE6 zat iets van chello te zeuren dat z'n certificate niet meer geldig was maar meer dan accoord gaan kon je blijkbaar niet omdat het anders steeds maar weer terug bleef komen. Toen zal er waarschijnlijk wel weer wat door onze aller huisvriend Chello (*not* :r) veranderd zijn.

Wie weet hoe ik van dit gezeur van Chello af kom want die startpagina van hun intresseert me totaal niet.

[update]
ik kan het uitzetten via de registry maar misschien dat iemand wel een eenvoudigere manier weet?

Als je de key
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\CurrentVersion\InternetSettings\
de waarde bij autoconfigURL weghaald dan blijft m'n startpagina wel netjes staan.
[/update]

Verwijderd

Topicstarter
Nog ff wat verder gezocht....

Ze halen een of ander configuratie bestandje op genaamd enbra.ins (waarschijnlijk omdat ik hier in Brabant zit)

er staat inderdaad in dat de homepage naar subscriber.chello.nl gezet moet worden.
Verder wordt er van alles ingesteld maar daar weet ik het fijne niet van...

Ik denk dat ik maar eens verder ga met Opera wat dit gezeur met IE6 wordt me een beetje te gek. Ik bepaal toch zeker zelf wel welke startpagina ik wil hebben :?

Verwijderd

Raar hoor... :?

Startpagina mag je toch zeker zelf weten!?