Toon posts:

Nieuwe brander, paar vraagjes

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik ga maandag ofzo een nieuwe brander kopen, het word een plex, want dat staat leuk bij m'n ultraplex 40x scsi cdrom speler.

kijk ff naar m'n sig.

komt de vraag:
Wat is wijsheid? Een scsi 12x10x32a kopen, die op de scsi zit, zodat ik geen problemen ga krijgen met buffer underruns e.d. als ik andere dingen ga doen tijdens het fikken!?
Of een 24x ide versie die ik dan op de raid controller bijhang (Als dat dus zoiso al kan?!?!?) zodat ik verder ook niet al te veel probs. ga hebben met branden!

Vertel mij wat ik het beste kan doen!?
tnx

  • Chiel
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 21:24
ik denk die 24 keer ide , want vanwege de burnproof verknoei je toch nooit meer een cdtje , dus voor de zekerheid heb je geen sccsi nodig , en wat snelheid betreft <24x> ook niet.

  • Edmond
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 10-12-2025
Je hoeft tegenwoordig geen (dure)scsibranders meer te kopen,zeker niet met de ide burnproofbranders

  • PWA
  • Registratie: April 2000
  • Niet online

PWA

Hmm....ik zit met hetzelfde!!! Nu ik weet dat Plextor (:r :r :r) niet meer komt met scsi-fikkers ben ik echt in staat om gelijk een lite-on te kopen ofzo!!!!

Verwijderd

Topicstarter
Kan ik 'm dan zonder problemen op m'n raidcontroller hangen of moet ie op een van de gewoone ide poorten??

  • Edmond
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 10-12-2025
Nee, niet op je raid
Pagina: 1