Goede over-ear koptelefoon

Pagina: 1
Acties:
  • 203 views

Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • zuiverekoffie
  • Registratie: Juni 2010
  • Laatst online: 19-05 18:44
Om je beter te kunnen helpen, vragen we je om tenminste op de onderstaanden vragen antwoord te geven. Je mag de toelichting in italic wissen en daar je antwoord geven. Natuurlijk mag je ook zelf vragen of wensen toevoegen. Hoe meer informatie we hebben, hoe beter we je kunnen helpen.

Ik zoek een?
Over ear koptelefoon

Wat is je budget?
ong 100 euro

Ik wil het apparaat gaan gebruiken om ......
Muziek, films, gamen

Wat heb je zelf al gevonden?
Te veel meuk

Hallo, ik ben op zoek naar een goedzittende over ear koptelefoon. Ik heb er nu al 3 geprobeerd en het is allemaal half-over-ear voor mij. :| Ik heb niet eens overdreven grote oren, toch zitten de koptelefoons nooit ruim.
Weet er iemand een goede koptelefoon, die gewoon ruim over de oren gaat?
Ik zoek geen headset, er hoeft geen mic in te zitten.
Ik zoek er 1 die je uren op kunt hebben, ik loop de hele avond met een koptelefoon op zo'n beetje.

Alvast bedankt!

Alle reacties


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • FeaR
  • Registratie: Maart 2007
  • Laatst online: 30-09 12:04

FeaR

In GoT we trust

In deze vorm mis ik de eigen inzet die we op Tweakers wel verwachten. "Te veel meuk" is niet de short list waar we iets mee kunnen. Idem met "Ik heb er nu al 3 geprobeerd...", merken en types zijn zo veel meer bruikbaar dan nietszeggende kreten.

Some people just need a high-five.... In the face.... With a chair.


Dit topic is gesloten.