Savvii / Mihos Plesk backend probleem en website werkt niet!

Pagina: 1
Acties:
  • 420 views

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Empo
  • Registratie: Oktober 2009
  • Laatst online: 09-07 13:55
Een beetje hopeloos ik weet het, maar het begon vanmiddag, de website werkte niet goed dus wij bellen met de provider savvii voorheen mihos.net. Wij krijgen via de telefoon te horen dat zij last hebben van ddos aanvallen en dat daardoor websites niet goed bereikbaar zijn, vervolgens sluiten die mensen die boel daar en gaan ze lekker weekend vieren, dat idee geven ze in ieder geval wel. Wij lopen ondertussen honderden euro's aan inkomen mis omdat onze website niet bereikbaar is.

Ik kan op geen enkele manier in de PLESK back end om de boel te downloaden, ik kan mijn domein niet geautomatiseerd verhuizen of de DNS nameservers via een andere provider laten verlopen. Alles zit in handen van Savvii en wij hebben nergens controle over.

Nu is het vrijdag avond, zij werken niet in het weekend. Ik kan het noodnummer nergens vinden omdat onze website gehost wordt op een shared vps, dus het noodnummer is voor ons niet zichtbaar.

Ik probeer via deze weg andere gebruikers van savvii/mihos.net te bereiken zodat zij het noodnummer met ons kunnen delen. Beetje hopeloos ik weet het, maar als het je hoofdinkomen is telt ieder seconde...

Wij merken dat niet iedereen last heeft van dit probleem. kennissen van ons hebben eigenlijk hetzelfde pakket echter zitten zij op een andere shared vps die wel prima te bereiken is. Ik hoop dat iemand ons kan helpen zodat onze website zsm weer bereikbaar is.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Empo
  • Registratie: Oktober 2009
  • Laatst online: 09-07 13:55
Dit is schandalig! wat een schandalig bedrijf! De webserver werkte niet omdat deze vol zat! ik heb een aantal bestanden weggegooid en de plesk backend begon gelijk weer te werken! Dit terwijl ze een aantal weken terug onze opslag hadden verhoogd! wat een prutsers zijn het! Dit is schandalig!! Wij gaan gelijk verhuizen!

Jammer dat het zo moet lopen maar gelukkig heb ik een IT achtergrond dat ik met wat gerommel de boel aan de praat heb gekregen. Wij zijn de vertrouwen in dit bedrijf helemaal verloren, ze zouden monitoring moeten hebben op zulke zaken.

Wat ook merkwaardig is, is dat Plesk vrolijk roept dat er nog 12GB ruimte is terwijl de website schreeuw met dat er maar 35 mb ruimte over is, dat zien we ook helaas nu pas. Ik heb maar wat grote foto's verwijderd zodat de site operationeel is maar dit is wel heel onprofessioneel..\


Wat mij betreft mag de topic wel sluiten...

[ Voor 47% gewijzigd door Empo op 10-03-2023 23:43 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • rens-br
  • Registratie: December 2009
  • Laatst online: 23:22

rens-br

Admin IN & Moderator Mobile
Doen we hier een slotje op.

Dit topic is gesloten.