Ervaring Surface laptop studio

Pagina: 1
Acties:

Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • gitcheckoutmain
  • Registratie: Januari 2023
  • Laatst online: 18-08-2024
Ha,

Ik ben voornemens om een microsofot surface laptop studio aan te schaffen. Momenteeh heb ik nog een surface Pro 5 maar omdat ik ook deep learning applicaties maak heb ik eigenlijk een laptop nodig met een wat stevigere grafische kaart. Zijn er mensen met ervaringen met de surface Pro?


Om je beter te kunnen helpen, vragen we je om tenminste op de onderstaande vragen antwoord te geven. Je mag de toelichting in italic wissen en daar je antwoord geven. Natuurlijk mag je ook zelf vragen of wensen toevoegen. Hoe meer informatie we hebben, hoe beter we je kunnen helpen.

Wat ga je met je laptop doen?
Ontwikkelen applicaties, met name in Python en machine learning libraries (pytorch, keras, tensorflow etc)

Wat is je budget?
Rond de 2k

Ben je van plan je laptop veel mee te nemen?
Ja

Heb je nog bepaalde (merk)voorkeuren
Momenteel heb ik een surface pro waar ik erg tevreden over ben. Voorkeur gaat daarom uit naar een nieuwe Surface (microsoft)

Alle reacties


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Ramon
  • Registratie: Juli 2000
  • Laatst online: 08:07
Als je het touchscreen en de digitizerlaag niet nodig hebt is de Surface Laptop studio denk ik geen goede value-for-money.

Er zit een 4-core cpu in, terwijl andere laptops al vaak bij 8 zitten. De GPU is een 50 watt exemplaar, dat is bij de concurrentie ook al hoger.

Check mijn V&A ads: https://tweakers.net/aanbod/user/9258/


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • ochhanz
  • Registratie: Augustus 2017
  • Niet online
De cpu in de SLS (Surface Laptop Studio) is helaas vrij matig voor de hoge prijs, beter om te wachten op de SLS 2. Ik geloof dat zelfs de cpu van de Surface Pro 9 sneller is dan die van de SLS (de gpu van de SLS is echter wel sneller). Zou SLS alleen nu doen als je een goede aanbieding vind.

Een alternatief is iets als de ASUS ROG Flow X16, touchscreen en beefy cpu & gpu.

Er is ook de ASUS ROG Flow Z13, een soort van Surface Pro achtige tablet maar sneller en lomper.

Of als je erg blij bent met de Surface Pro 5 als tablet zou je ook een Pro 9 kunnen overwegen, het is een goede performance upgrade tov Pro 5. Via de thunderbolt port zou je een externe gpu kunnen aansluiten, wat echter wel vrij prijzig kan uitvallen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • gitcheckoutmain
  • Registratie: Januari 2023
  • Laatst online: 18-08-2024
Thanks voor de reacties. Uiteindelijk besloten om inderdaad voor een Pro 9 te gaan incl externe gpu