Perilex schakelaar, stand 1 uit en stand 2 en 3 aan

Pagina: 1
Acties:

Vraag


  • raven22
  • Registratie: Januari 2004
  • Laatst online: 20:53
Ik wil graag dat mijn itho centrale afzuiging (met perilex aansluiting) niet de hele dag draait en warme lucht het huis uitzuigt.
Maar tijdens douchen en bad wil ik hem wel aan kunnen zetten. Ik vroeg me af of het mogelijk is om het zo in te stellen dat op stand 1 de ventilator niet draait en dat de ventilator op stand 2 en 3 wel gewoon zijn werk doet.

Quatt Duo V1 - 3kw BUH - VVW en LTV - WPB: Atlantic Explorer V5 - PV: uit 2026 1030WP met Zendure S800 plus - PV: uit 2012 2400WP met Goodwe XS2200

Alle reacties


  • fsfikke
  • Registratie: Maart 2003
  • Niet online

fsfikke

* * * *

In de handleiding van de ventilator staat het aansluitschema, misschien handig deze hier te posten. Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/AggVxJktKAFd7bP0fwzZ72oyWhE=/full-fit-in/4000x4000/filters:no_upscale():fill(white):strip_exif()/f/image/3aNFgDdgIEmc8Ov3MHMIlwwh.png?f=user_large

[ Voor 18% gewijzigd door fsfikke op 27-01-2023 12:30 ]

Zijn spaties in de aanbieding ofzo? www.spatiegebruik.nl


  • Señor Sjon
  • Registratie: Juli 2003
  • Laatst online: 08-05 15:34
Dit zou ik ten zeerste afraden. Je hebt doorlopend ventilatie nodig in je woning om o.a. vocht wat je uitademt gedurende de dag uit het huis te werken.

Stand 1: niet thuis
Stand 2: gemiddelde belasting
Stand 3: koken/douchen/vol huis.

This is my signature. There are many like it, but this one is mine.