Pricewatch intern geheugen foute €/GB bij filter op winkel

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • NoControl
  • Registratie: Februari 2003
  • Laatst online: 09-06 00:38
Wanneer ik een specifieke winkel aanduid, worden de artikelen netjes beperkt tot het aanbod van deze winkel. Ook de prijzen zijn die van de winkel. Echter de kolom "prijs / GB" wordt niet aangepast. Dit is jammer, want deze kolom is heel nuttig om geheugen los en in kit van 2 met mekaar te vergelijken (bijv. 1x16GB en 2x16GB).

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/ziFQCkbU8TCPX75lK2jy_YS_jo8=/x800/filters:strip_exif()/f/image/bcc6IoILaf4Hmy8StH0j5JLn.png?f=fotoalbum_large

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • jelle.
  • Registratie: Februari 2003
  • Laatst online: 27-06 12:48
Bedankt voor het melden. Dit is vermoedelijk best complex om te fixen, maar het staat wel op onze backlog. Aangezien het destijds (bij het bouwen van de shopfilter) bewust out-of-scope is gelaten, verplaats ik dit topic even naar MF :)

Acties:
  • +3 Henk 'm!

  • ACM
  • Registratie: Januari 2000
  • Niet online

ACM

Software Architect

Werkt hier

Zojuist is er een aanpassing gedaan waardoor ook de prijs / GB en prijs / TB meebewegen als je de goedkoopste shops uitsluit :)