Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

  • Dolf.Limmen
  • Registratie: December 2014
  • Laatst online: 04-11-2024
Hallo,

Verloren in het bos van aanbieders toch een keer een verzoekje sturen om wat ervaringen te horen.

De Case: Ouderlijk huis met stadsverwarming geregeld door enkel thermostaatknoppen op de radiatoren. Willen we "smart" maken; GeoFenching etc niet noodzakelijk voornamelijk de mogelijkheid om op afstand de verwarming aan/uit te zetten en eventueel een klok die 's avonds de verwarming op tijd uitzet.

Dus ik kwam uit op Tado, Netatmo etc. maar zijn er mensen die ervaring hebben hiermee? Het meeste wat ik vinden kan is met een ketel en die is er niet in dit geval.

Ik zou graag ook een "thermosstaat"/"Controller" in de woonkamer willen hangen zodat er niet alleen met de telefoon aanpassingen kunnen worden gedaan.

Graag hoor ik aanbevelingen of nog beter horrorverhalen zodat ik die keuze niet maak.

  • Sharky
  • Registratie: September 1999
  • Laatst online: 19-11 17:46

Sharky

Skamn Dippy!

Ik weet niet hoe het is in combinatie met stadsverwarming, maar ik heb goede ervaringen met Tado. Er is ook een specifiek Tado-topic hier waar Tado zelf met een bedrijfsaccount reageert.

This too shall pass


  • SeatRider
  • Registratie: November 2003
  • Laatst online: 09:23

SeatRider

Hips don't lie

Tado werkt hier perfect daarvoor. Thermostaat in de huiskamer niet per se nodig, maar wel handig voor een meer gebalanceerde meting (midden in de kamer, ipv langs de radiatoren).

Nederlands is makkelijker als je denkt