Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • JMbb
  • Registratie: Januari 2023
  • Laatst online: 22-05-2023
Ik heb 2 musiccast toestellen maar slaag er niet in om de ruimtes te koppelen. Het gaat om een AV Receiver RX-V681 en een WXA-50. Beiden toestellen zijn bedraad aangesloten op hetzelfde netwerk en kunnen zonder probleem afzonderlijk bediend worden in de Musiccast app. Echter wanneer ik de ruimtes wil koppelen lukt dit niet, en krijg ik het bericht: "Koppelen is momenteel niet beschikbaar"

Ik heb beide toestellen volledig gereset naar fabriekinstellingen, de app verwijderd, alle instellingen doorgeplozen maar helaas zonder succes.

Herkent iemand dit probleem? De sterkte van het Musiccast systeem zou het koppelen van de ruimtes moeten zijn, dus als dat niet lukt is er niet veel aan :-)

Alle reacties


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • _Apache_
  • Registratie: Juni 2007
  • Laatst online: 16:18

_Apache_

For life.

Beide apparaten zijn up to date met firmware?

Heeft het ooit wel eens gewerkt?

In de instellingen kan het apparaat herstarten, al eens geprobeerd?

Zelf had ik eens dat de net radio het opeens niet meer deed.
Via website supprt gevraagd, dag later reactie met uitleg, en niet lang daarna weekte het weer. Moest iets reseten, en toe werkte het weer.

https://nl.yamaha.com/nl/support/contacts/

Zero SR/S 17.3kWh / 2700WP PV / HRSolar zonneboiler


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • JMbb
  • Registratie: Januari 2023
  • Laatst online: 22-05-2023
Bedankt voor je antwoord. Het heeft nog nooit gewerkt, beide toestellen hebben de laatste FW en al meermaals gereset maar zonder resultaat. Het probleem met net radio heb ik ook al voorgehad, zoals je zegt op te lossen met een reset.
Goed idee om via tech support te gaan, ik probeer het daar eens!