Dimmer in hotelschakeling plaatsen met pulsdrukkers

Pagina: 1
Acties:

  • iamcj
  • Registratie: April 2012
  • Laatst online: 16-09-2024
Hai,

Ik heb in de hal een hotelschakeling voor de lamp in de hal. En 1 van die twee schakelaar is een niko connected swich met een dubbele schakelaar die ook de buitenlamp bediend. De lamp in de hal zit om 1 of andere reden gelijmd en ik wil dat liever niet slopen om te kijken welke draden daar zitten. De ganglamp is de lamp die ik wil dimmen. Het blauwe hoekje links boven geeft aan dat ik daar ook blauw beschikbaar heb.

Dit is de uitgangssituatie zover ik het kan bedenken. Wat ik niet zeker weet heb ik gestippeld of niet getekend. Ik hoop dat iemand mij kan uitleggen hoe ik die dimmer er tussen fiets. Ik heb dit zitten lezen,

https://www.robbshop.nl/d...en/slimme-hotelschakeling

maar daar kom ik in die zin niet uit, dat ik niet 100% zeker weet wat ik moet doen omdat ik me niet kan voorstellen dat beide schakelaars van blauw en bruin af moeten zoals de handleiding suggereert. Ook wil ik niet dat de buitenlamp gedimt wordt. Ik wil de dimmer qua beschikbare ruimte het liefst plaatsen bij de connected switch.

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/WLQ_72keVdFv1tH5ktlQ7FAo4aA=/800x/filters:strip_exif()/f/image/guGGgt1UycEWd2U5FMENQuAu.png?f=fotoalbum_large

en de handleiding:

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/BBvjJAF2TIzMND_vZPKoNro-wLw=/full-fit-in/4000x4000/filters:no_upscale():fill(white):strip_exif()/f/image/xGFpCuMFnG0WEhMJ6xPP04sz.png?f=user_large

  • Waterbeesje
  • Registratie: Januari 2012
  • Laatst online: 21-01 23:03

Waterbeesje

=beesje je zonder "t"

Is een simpele dimmer van klikaanklikuit hier niet een oplossing?

https://klikaanklikuit.nl...e-draaiknop-voor-dimmers/

DEVICE=EMM386.EXE /NOEMS


  • iamcj
  • Registratie: April 2012
  • Laatst online: 16-09-2024
Het is toevallig wel een idee, omdat ik nog een derde knop wil eigenlijk, maar het gaat om de inpassing van een dergelijk dimmer in de hotelschakeling.

  • SMSfreakie
  • Registratie: Maart 2004
  • Niet online
ik heb (dan wellis waar geen wisselschakelaar er op..) maar gewoon een KAKU Dimmer unit er tussen gelepelt.. bedienbaar met schakelaar en met de afstandsbediening..

404 Signature not found