Black Friday = Pricewatch Bekijk onze selectie van de beste Black Friday-deals en voorkom een miskoop.

Nieuwe PC 1800-2000

Pagina: 1
Acties:
  • 314 views

Vraag


  • Js99
  • Registratie: November 2020
  • Laatst online: 13-10 22:36
Hallo allemaal,

ik heb de volgende componenten lijst samengesteld, prijzen zijn even niet belangrijk maar vanuitgaande dat hier nog een 3070 bij gaat komen is het budget tussen de 1800-2000.

De volgende componenten lijst heb ik samengesteld op megekko maar ik ben gerust bereid om even verder te speuren naar de goedkoopste componenten. Ik wil mijn nieuwe pc gebruiken voor gaming en ben voornamelijk op zoek naar compatibiliteit advies en of dit de beste samenstelling is die mogelijk is. Advies en of tips zijn dus welkom.

Hier mijn winkelmandje
https://www.megekko.nl/wl/A95QHPJG

Alvast Bedankt!

Js99

Alle reacties


  • pietkrobot
  • Registratie: Maart 2022
  • Laatst online: 02-11 13:51
Een aanpassing die ik zou doen is het gebruik maken van ram die een hogere snelheid zoals een 5600mhz of een 6000mhz kit van ram dit kan enkele fps schelen in sommige games maar ook niet in alle sommige games maken gebruik van deze extra snelheid in sommige games maakt dit niks uit.

Als je van plan bent om regelmatig te upgraden dan is het inderdaad een goed idee om het nieuwe AM5 platform te gebruiken maar als je iemand bent die zijn pc maar om de 5-8 jaar vernieuwd lijkt het mij niet echt zinvol om voor het nieuwe am5 platform te gaan maar voor het am4 platform want ik veronderstel dat het AM5 platform ook al zal vernieuwd zijn na 5 jaar en zal je toch moeten overstappen naar een nieuwe socket. Dan kan je het budget die je uitspaart met het gebruik maken van het AM4 platform gebruiken om bv een beter grafische kaart te kopen zoals een 3080 of een 6800xt van amd.

Vervolgens weet ik niet voor welke doeleinde deze ssd zal gebruiken maar als je deze pc niet zal gebruiken voor een grote data opslag of iets waarvoor een zeer snelle ssd nodig is zal je zeker toekomen met een ssd die PCIe 4x4.0 heeft met een snelheid van 3500 mb/s zoals de 970 evo plus van samsung dan kan je bv upgraden naar een 2tb ssd die je zal nodig hebben als je een grote steam library hebt of warzone wilt spelen :P

Fouten in de compatibiliteit van het systeem zijn er volgens mij niet.

Als je nog vragen of opmerking hebt hoor ik het graag.

  • br00ky
  • Registratie: Januari 2014
  • Laatst online: 19:32

br00ky

Moderator Harde Waren
Om onduidelijke redenen heb je
Wat wil je doen met je nieuwe systeem?
Vertel ons wat je wil gaan doen met je nieuwe systeem. Welke software ga je gebruiken? Wil je gaan gamen? Videobewerken? Of gewoon huis tuin en keuken surfen en mailen?

Wat mag het systeem gaan kosten?
Heb je een absolute maximumprijs? In- of exclusief verzendkosten, assemblage en dergelijke Dat hoeft geen vast bedrag te zijn maar mag ook een schatting zijn.

Zijn er componenten of randapparatuur die je al hebt en mee wil nemen naar je nieuwe systeem?
Wees specifiek en noem merk en model

Wat denk je allemaal nodig te hebben?
Zijn twee videokaarten en drie voedingen wel genoeg? 16 SSD's in RAID-5? Vertel ons meer over het systeem van je dromen.

Heb je nog bepaalde (merk)voorkeuren?
Naar welk merk gaat je voorkeur uit? Kun je vertellen waarom? Sta je open voor andere merken? Zet hier neer wat je zelf al hebt gevonden.

Heb je nog bepaalde eisen/wensen?
Denk aan grootte, het te verwachten geluidsniveau, energieverbruik. Hoe meer informatie je geeft, hoe beter we je kunnen helpen.

Ga je overklokken?
Ga je voor de maximum prestaties van je nieuwe systeem of ben je tevreden met de standaard instellingen?

Wat verwacht je van ons?
De laatste en eigenlijk belangrijkste vraag: Vertel hoe we je kunnen helpen met het maken van je keuze. Wil je het nieuwste/snelste/beste/mooiste systeem dat je je maar kunt wensen binnen je budget, of speelt geld geen rol? Wil je weten of/hoe je je build moet aanpassen om aan de gewenste doelen te kunnen voldoen? Of wil je de kosten gewoon zoveel mogelijk terugbrengen en zo veel mogelijk bang-for-buck krijgen?
weggehaald. Deze vragen zijn echter essentieel voor het geven van goed advies.

We verwachten hier ook al een eigen opzetje. Zie ook de volgende passage uit het DAA beleid.
3. Eigen onderzoek is nog steeds vereist (dit is en blijft GoT!) en we verwachten dat je zelf al een idee hebt opgedaan. Als je zelf al een configuratie hebt bedacht, post deze dan met behulp van de wenslijst in de pricewatch hier. Dat geeft je mede-Tweakers inzicht in waar je zelf aan hebt gedacht en hoe er binnen je budget betere of andere keuzes te maken zijn.

Het is dus verplicht eerst zelf met een voorstel te komen en dit voorstel te onderbouwen. Een simpele opsomming van eisen/wensen is niet wenselijk; je topic wordt in dat geval dan ook gesloten. Je kan in dat geval contact opnemen met de moderator die je topic gesloten heeft om te vragen of hij weer open mag, mits je natuurlijk wijzigingen hebt aangebracht zodat het geheel wel aan de eisen voldoet.

Een simpel antwoord als 'Ik heb heb er niet veel verstand van!' óf 'Ik ben veel sneller klaar als jullie het doen!' is uit den boze.
Dit lijkt flauw, maar enerzijds doen we dit om ervoor te zorgen dat je zélf inzicht krijgt in wat er mogelijk is en anderzijds om de kwaliteit van de topicstarts hier te bewaken. Anders vervalt dit subforum in een "ik wil een pc voor x euro, mkay dank je doei" niveau, en dat is iets dat niemand wil :). Je eerste opzet hoeft niet top te zijn, we willen alleen graag dat je er eerst over nadenkt.

Om inspiratie op te doen kun je de verschillende topics in dit subforum en de best buy guides doorzoeken.

Met de Handleiding Pricewatch dien je vervolgens een mooi lijstje te maken (dus géén copy-paste lijsten van andere sites bijv.). Met die informatie kan vervolgens gericht advies gegeven worden om het helemaal aan jouw wensen aan te passen.

Succes!

Dit topic is gesloten.