Remeha Tzerra Ace 28c - volgorde onderhoudsset

Pagina: 1
Acties:

Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Guido1985
  • Registratie: Januari 2018
  • Laatst online: 04-05 14:58
Hallo,

Ik heb een Remeha Tzerra Ace 28c cv-ketel.
Ik heb hem nu 4 jaar en heb er nooit problemen mee gehad.
Zelf doe ik de onderhoudsbeurten en via een soort morse codering gaf de ketel via een led lampje aan als de ketel toe was aan een onderhoudsbeurt en of dit een onderhoudsset A, B, of C moet zijn.
1e beurt was april 2019 set A
2e beurt was april 2020 set B
3e beurt was juni 2021 set A
Ondertussen is het november 2022 en gaat er nog geen servicelampje branden.
Kan ik gewoon blijven wachten tot dit wel gebeurt?
Weet iemand wat de volgorde is van de servicesets?

Mvg Guido

Alle reacties


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Philip_Janssen
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 02-05 17:47
Hier hangt ook een Tzerra Ace 28c en die krijgt netjes onderhoud als-ie daar om vraagt. De ketel bepaald dat zelf op basis van het aantal branduren, dus ik ga er van uit dat dat klopt.
Dat je soms wat sneller aan een beurt toe bent en soms wat later, zal gewoon te maken hebben met de hoeveelheid die je gestookt hebt. Ik zou me er in eerste aanleg niet zo druk over maken.

Als je het zekere voor het onzekere wilt nemen, kun je natuurlijk altijd contact opnemen met je installateur om een afspraak te maken voor onderhoud. Die kunnen je op basis van je verhaal ook wel vertellen welke onderhoudsbeurt nu komt. Ik verwacht dat C de volgende zal zijn.