Toon posts:

ATA33/66

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Standaard doet een moederbord ATA33. Bij mijn Abit KT7A zat een ATA66 kabel. Iemand enig idee wat voor gevolgen dit kan geven, een ATA66 kabel gebruiken (zo'n zwart,grijs,blauw ding) terwijl je maar op 33 gaat?

  • White Feather
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 09:39
Moet je ook de Ultra66 kabel gebruiken, dan draait je hd (als hij dat kan) op ultra66/100.

Verwijderd

Topicstarter
Dat was m'n vraag niet. Probleem is namelijk dat m'n computer af en toe gewoon zomaar hangt. Dan hoor ik klik klik klik uit de HD komen. Zie hieronder welke HD het is. Kan dat komen doordat het een ATA66 kabel is, terwijl het moederbord toch echt 33 doet?

  • Olaf van der Spek
  • Registratie: September 2000
  • Niet online
Nee, dat maakt niet uit.

Verwijderd

Topicstarter
Hmpf... dan is-ie vast kapot... *sigh* :( Valt me tegen van Maxtor. Okay, kan altijd gebeuren, natuurlijk, maar toch...

  • BalusC
  • Registratie: Oktober 2000
  • Niet online

BalusC

Carpe diem

Dat maakt inderdaad niet uit, ATA66/100 is backwards compatible met de oudere interfaces.

Als je toch je twijfels hebt over je probleem, dan kun je het ook wel even met een simpele IDE cable (ATA33) uittesten :)

Verwijderd

Topicstarter
Dat ging ik ook doen inderdaad. *D Maar ik dacht "misschien heeft iemand ervaring met het probleem, dus ik vraag 't ff." :)
Pagina: 1