Phil Spencer: prijsstijgingen Xbox en Game Pass

Pagina: 1
Acties:

  • uchiha tijntje
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 23:35

uchiha tijntje

Seriously.... (gow 2 mp sux)

Topicstarter
nieuws: Phil Spencer: prijsstijgingen Xbox en Game Pass lijken onvermijdelijk

@arnoudwokke

Zie mijn blijkbaar offtopic post voor een aantal zaken die mijns inziens niet kloppen aan het artikel of in ieder geval vooruit loopt op de zaken.

uchiha tijntje in 'Phil Spencer: prijsstijgingen Xbox en Game Pass lijken onvermijdelijk'

Wellicht komt dat door hetgeen de submitter heeft aangedragen, maar aannames en speculatie horen in zo'n nieuwsbericht niet thuis.

Gamertag: VAS taijyn….. Those who know not, that they are not.


  • arnoudwokke
  • Registratie: Juli 2008
  • Laatst online: 11-11 11:09

arnoudwokke

Redacteur
Dank @uchiha tijntje voor je opmerking :)

Het punt is: zoveel consoles heeft Microsoft niet en allemaal heten ze Xbox, dus die console moet wel een Xbox zijn. Zoveel abonnementsdiensten zijn er ook weer niet. Dit is het letterlijke citaat, in het Engels.
"I do think at some point we'll have to raise the prices on certain things, but going into this holiday we thought it was important to maintain the prices," Spencer said. "We've held price on our console, we've held price on games, and our subscription. I don't think we'll be able to do that forever. I do think at some point we'll have to raise some prices on certain things.
Het punt is dat ik niet speculeer, het punt is dat Spencer - ik denk opzettelijk - onduidelijk blijft. Maar ik haal de informatie uit 'we've held prices (...) I don't think we'll be able to do that forever'. Dit zou waar kunnen zijn als bv alleen de Series S en Live Gold een prijsverhoging krijgen. Het zou beter zijn als Spencer duidelijker was, maar dat zal hij wel niet mogen zeggen of nog niet weten natuurlijk :)

  • uchiha tijntje
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 23:35

uchiha tijntje

Seriously.... (gow 2 mp sux)

Topicstarter
Uit de quote kun je in mij optiek niet concluderen dat zowel de consoles als andere diensten een prijsverhoging krijgen. Ze geven aan dat ze geen prijsverhogingen over de gehele linie hebben doorgevoerd. Ze geven verder aan dat ze dat niet kunnen blijven doen. Niet duidelijk is hoe en op welke producten of diensten, of games ze een prijsverhoging door zullen voeren.

Dus het is voorbarig om te zeggen dat dit zowel voor consoles als diensten zullen gelden. Mogelijk gebeurd dit wel voor 1 console, of mogelijk alleen voor hun games, of mogelijk voor alles, maar dat is niet duidelijk uit dit interview terwijl je het wel stellig zegt in het artikel.

Dat uit het interview niet concreet blijkt wat er gaat gebeuren is een terechte constatering. Maar je koppelt er zelf een conclusie aan die nu nog niet getrokken kan worden. :) Dat noem ik toch een vorm van speculatie.

Gamertag: VAS taijyn….. Those who know not, that they are not.


  • arnoudwokke
  • Registratie: Juli 2008
  • Laatst online: 11-11 11:09

arnoudwokke

Redacteur
@uchiha tijntje ja, ik denk dat je gelijk hebt. Spencer spreekt duidelijk in meervoud, 'some prices on certain things', maar het kan nog alle kanten op. Artikel aangepast, nogmaals dank :)