Welke cooler kan ik het beste gebruiken voor mijn proc? Ik heb nu de cooler die erbij geleverd is maar de proc is 65 graden. Dat moet beter kunnen.
He bij jou ook. Ik heb hetzelfde prob op een Duron 800, die was eerst 40°C full stress, toen heb ik de voeding verandert en dan gaat die naar 62°C full stress :(:(
Ik heb een koperen koelvn besteld met een 7000RPM fan om het "brute force"
op te lossen.
Ik heb een koperen koelvn besteld met een 7000RPM fan om het "brute force"
Ik denk dat een CoolerMaster wel goed is
Nikon D200 + Nikkor 18~70mm / Tamron 90mm / Sigma 70-300mm & 150mm
C2D-6300 | Asus P5W DH Deluxe | Kingston 2x1GB DDR667 | Ati Radeon X1900XT
coolermaster 6I51 of zoiets...bijna alle coolermastertjes kunnen die proc aan.
thermaltake vulcano 2 is hier goed voor en goedkoop (35,00)
I'm partial to your abracadabra
Mijn duron 750 wordt gekoeld door een dragon orb. Wel voorzichtig zijn met montage... kheb er al een duron 800 mee gebroken. Draait met dragon orb op 950 en 1,85 volt. Wordt idle 40 graden en stressed 48. Goede koeler dus volgens mij.
If builders built buildings the way programmers wrote programs, then the first woodpecker would destroy civilization.
Thanx. Ik hoop dat ik hier mee vooruit kan. Ik ga eens effe een paar sites aflopen voor coolers.
Verwijderd
Kheb een coolermaster 6I11 of zoiets. Gekocht voor 30,- zit nou op mijn tb900. Stressed 57 graden vind ik wat hoog dus ik vind die coolermasters niet zo heel erg goed.
Pagina: 1