grafiek lager is beter' rood/groen verkeerd

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Tazzios
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 19:30
Zo te zien is de muis over kleur nu gekoppeld aan het feit dat iets negatief/lager is en wordt er niet naar de sortering gekeken.
Dit levert bij stroomverbruik en 99p een verkeerde weergave op. Bij elke grafiek zo alles boven het geselecteerde groen moeten zijn en er onder altijd rood.

voorbeeld:
review: Intel 13th Gen Core Raptor Lake - Core i5 13600K, i7 13700K en i9 139...

gerelateerd topic: Tomas Hochstenbach in "AMD Ryzen 5 7600X en Ryzen 9 7900X Mét Eco-Mode en koelert"

edit:
'muis over' toegevoegd voor de duidelijkheid.

[ Voor 4% gewijzigd door Tazzios op 07-11-2022 15:06 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • HedgehogWL
  • Registratie: Maart 2022
  • Laatst online: 20-09 15:57
Is het niet zo dat in je voorbeeld alle AMDs rood zijn, alle Intel 13e gen (waar het artikel over gaat) groen en oudere Intels blauw?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Tazzios
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 19:30
Ik zie dat ik het in dit topic niet duidelijk benoem maar in het gelinkte topic wel:
Het gaat om de muis over percentage kleuren.
Op deze pagina (en mogelijk ook andere) wordt het +% bij een muis over in het groen getoond maar meer stroomverbruik lijkt mij niet positief. Het lijkt mij dat +% rood moet zijn en -% groen.