phyton een lijst maken met 2 verschillende functies (def)

Pagina: 1
Acties:
  • 305 views

Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • rosahofen
  • Registratie: Oktober 2022
  • Laatst online: 03-10-2022
hallo,
In phyton moet ik een lijst maken met 2 verschillende functies (def) en ik moet dat sorteren met een bepaald algoritme. Ik was van plan om insertion te gaan gebruiken, maar ik weet niet zo goed als dat de makkelijkste is om te gaan gebruiken. Ik weet ook niet waar ik moet gaan beginnen. Kan iemand helpen?

...

Alle reacties


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • rens-br
  • Registratie: December 2009
  • Laatst online: 07:15

rens-br

Admin IN & Moderator Mobile
@rosahofen welkom op Tweakers.

JDit heeft niet zoveel te maken met V&A feedback, maar zou beter passen in Softwareontwikkeling. Echter voldoet je openingspost momenteel niet helemaal aan de wensen/eisen die we er aan stellen. Zo is het belangrijk om zoveel mogelijk informatie te geven over je probleem, daarnaast is het ook verplicht om eerst wat eigen onderzoek te doen voordat je een topic opent. Zie ook: Het algemeen beleid #quickstart

Ga dus even zelf aan de slag Mocht je er daarna nog niet uitgekomen zijn, open dan gerust een nieuw topic. Op dit topic komt in ieder geval een slotje.

Dit topic is gesloten.