Ik ben op dit moment aangesloten op een lokaal netwerk waar zich hoogst waarschijnlijk een proxy server op bevindt. Nu wil ik deze zien te vinden maar weet niet hoe ik dat het beste kan doen.
Het gaat mij erom welk ip adres de proxy heeft.
Je moet het zo zien dat ik met mijn laptopje achter een muur zit waar achter een compleet netwerk achter zitwaar ik dus op ben aangesloten en waarvan ik verwacht dat er 1 pc is waar een proxy server op draaid. Alleen heb ik van die pc geen enkele gegevens zoals naam of ip adres.
Dus ik moet sniffen ofzo maar daar heb ik helemaal geen ervaring mee. Wie wel?
ms dos ingaan
en dan netstat.
dan zie je waar je in verbinding bent
en dan naar internetoptiets:
en dan naar verbinding
en dan naarlan instellingen
en dan je proxy instellen
groetjes mick007[]#;'''
Pak gewoon een LAN scanner (bijv LAN netscan) en scan de hele range af
Je ziet dan gelijk welke poorten open staan , de namen van de services die erop draaien , computernaam etc etc
D'r is een progje uit op het net, Proxyhunter ( http://www.cl.spb.ru/sparta/ftp/proxyht280.exe ), die precies kan wat je wil doen.
Persoonlijk zou ik even met de netadmin gaan praten, want ook hier mee ben je heel veel tijd kwijt.