Beste partij om zelf website te bouwen (+domain etc.)

Pagina: 1
Acties:

Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • PdeK070
  • Registratie: September 2022
  • Laatst online: 13-09-2022
Binnenkort heb ik een vakantiehuisje te huur. Hiervoor wil ik een website bouwen. Wat is de beste partij om hiervoor te gebruiken? Ik wil ook mail kunnen ontvangen en later evt. een boekingssysteem aan deze site koppelen. Ik kan ook wat laten bouwen, maar dat wordt denk ik erg duur in vergelijking met de opbrengsten.

Ik heb gekeken naar Wix, Jimdo, Squarespace, Strato. Maar zie door de bomen het bos niet meer. Wat zijn de ervaringen op dit forum en wat is een goede keuze?
...
alvast bedankt!

[ Voor 10% gewijzigd door PdeK070 op 13-09-2022 21:43 ]

Alle reacties


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • RobbyTown
  • Registratie: April 2007
  • Niet online

RobbyTown

Godlike

Hoe is je technische kennis?

Gaat het volgende jou zelfstandig lukken? hosting nemen (mijn.host, weboke, cloud86, ...), zelf WordPress installeren en dan naar smaak inrichten zonder uitgebreid reserveer systeem.

Geen idee hoe storm het in het begin loopt / loop van tijd.

Betreft reserveren kan dat je als je het simpel wil houden op tekst basis dus beschikbare data: en als iemand dat boekt haal je dat weg (zo doet mijn masseur het al jaren af en toe is iemand je net voor helaas). Pas als het echt storm loopt wellicht een booking systeem als dat de pet te boven gaat dan dien je helaas wel een specialist in te schakelen.

Blog - Glasnet status (privé log) - Nette LAN - RIPE Atlas Probe


  • Paultje3181
  • Registratie: November 2002
  • Laatst online: 18:56
Er zijn heel simpele WordPress plugins om te reserveren. Het hoeft allemaal niet heel moeilijk te zijn, maar een klein beetje technische kennis is wel handig.

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Knul
  • Registratie: Maart 2009
  • Laatst online: 13:37
Ik heb het ook via Wordpress gedaan, was er met een avondje wel klaar mee (zonder veel ervaring).

Voor boekingen moest er gewoon gebeld/gemaild worden, eigenlijk nooit gedoe mee gehad. We kregen zelden meerdere aanvragen per dag.

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Kalentum
  • Registratie: Juni 2004
  • Laatst online: 18:18
Het hangt er vanaf wat je wilt: kleinschalig houden of ook boekingen via Airbnb en dat soort sites accepteren.

Er zijn diensten voor 1 huisje die zowel je boekingen kunnen regelen en ook doorplaatsen naar andere sites voor je verzorgen, en dat beschikbaarheidsinfo wordt bijgewerkt. En ook nog eens de mogelijkhed hebben om een website te hosten.

Zoeken naar 'software vakantiehuisje verhuur' geeft al wat opties die minder dan 3 tientjes per maand kosten.

Ik heb er verder geen ervaring mee maar ik zou het in die hoek zoeken.

[ Voor 7% gewijzigd door Kalentum op 14-09-2022 08:59 ]