Prijsdalingen gpu's en RTX 4000-uitstel?

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • LankHoar
  • Registratie: April 2013
  • Laatst online: 22:58

LankHoar

Langharig tuig

Topicstarter
reviews: Prijsdalingen gpu's en RTX 4000-uitstel? - Dit is hoe het echt zit

@Tomas Hochstenbach het kan aan mij liggen, maar ik krijg een redelijk click-bait gevoel bij deze kop. Een onbeantwoorde vraag, waarvan de lading eigenlijk alle kanten op kan gaan. Precies wat ik ook elders op het web zie in de hoo dat mensen het artikel aanklikken :)

When life throws you a curve, lean into it and have faith!


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Tomas Hochstenbach
  • Registratie: Januari 2009
  • Laatst online: 01:03

Tomas Hochstenbach

Redacteur componenten
@LankHoar Dat het een prikkelende kop is ben ik wel met je eens, maar daarmee is wat ons betreft niets mis. Van clickbait is pas sprake als de kop meer belooft dan wat je krijgt als je klikt, en dat is hier volgens mij niet het geval - zowel de prijsdalingen van gpu's als het eventuele uitstel van de RTX 4000-kaarten worden uitgebreid besproken in het artikel.

Zijn er specifieke zaken die je in het artikel had verwacht op basis van de kop, maar die er niet instaan?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • LankHoar
  • Registratie: April 2013
  • Laatst online: 22:58

LankHoar

Langharig tuig

Topicstarter
@Tomas Hochstenbach duidelijk, hoewel ik waarschijnlijk een andere titel zou kiezen snap ik de redenatie zoals je het omschrijft.

When life throws you a curve, lean into it and have faith!