Renovatie badkamer's met platen

Pagina: 1
Acties:
  • 662 views

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Tdmicha
  • Registratie: Februari 2022
  • Laatst online: 10-05-2023
Seriematig op grote schaal (1000+) renoveren van badkamers.

Vrij basic:
Douchehoek
Wastafel + spiegel + kastje/schap
Toilet

Oude wanden zijn tegelwerk


Wat zijn de nadelen / valkuilen van kant en klare badkamer panelen? Waar op te letten bij aankoop en montage

Acties:
  • +5 Henk 'm!

  • Kurma
  • Registratie: Augustus 2020
  • Laatst online: 17-05 08:23
1000+ badkamers! Ik wist niet dat Prins Bernhard ook op Tweakers zat :P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Theo74
  • Registratie: Augustus 2014
  • Laatst online: 13:00
Als je 1000+ badkamers moet renoveren lijkt het mij dat je enige ervaring in deze badkamermaterie hebt.
Misschien dan niet in de nieuwe technieken zoals kant-en-klare panelen maar dan moet je misschien eens informeren bij je leverancier, of de fabrikant. Ik gok dat deze zeker behulpzaam zal zijn als je 1000+ panelen wilt afnemen. Neem een afgevaardige van de fabrikant mee naar een pilot-badkamer voor advies en voor de maten. Misschien zijn de panelen in deze grote aantallen ook op maat leverbaar wat tijd en werk scheelt.

Als 1 hond vecht om een been, dan is hij zeker schizofreen.


Acties:
  • +2 Henk 'm!

  • EJonk
  • Registratie: November 2006
  • Laatst online: 12:44
Noujazeg! Het is net alsof iemand over die forum heen kotst zo joh. Niks geen onderzoek/interesse/voorkennis meer blijkbaar.

Gewoon Blehg vraag en klaar.

You can't be happy all the time, they will come and break your legs!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • chrisborst
  • Registratie: April 2004
  • Laatst online: 18:57
Tdmicha schreef op vrijdag 15 juli 2022 @ 08:03:
Seriematig op grote schaal (1000+) renoveren van badkamers.

Vrij basic:
Douchehoek
Wastafel + spiegel + kastje/schap
Toilet

Oude wanden zijn tegelwerk


Wat zijn de nadelen / valkuilen van kant en klare badkamer panelen? Waar op te letten bij aankoop en montage
Sorry, maar zo'n vraag behoeft wel wat toelichting. Zeker als je hem op tweakers stelt. Je post is nu bijna een google opdracht.

Maar met 1000+ badkamers zou ik lekker langs fabrikanten gaan.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Señor Sjon
  • Registratie: Juli 2003
  • Laatst online: 22-05 13:38
Modbreak:Dit is veel te summier voor een topic. Wat heb je zelf al bedacht? Als je het hebt over 1000+ badkamers renoveren dan verwacht ik wel enig expertise in de materie van de @Tdmicha zelf. :)

Voor nu een slotje.

This is my signature. There are many like it, but this one is mine.

Pagina: 1

Dit topic is gesloten.