Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • The Slicer
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 28-06 13:56
Ik heb een Fritz!box 6890 LTE router met een data sim only van T-Mobile. De router krijgt verbinding met 4G met uitstekend bereik.

Een internetverbinding komt echter niet tot stand. De router krijgt een ip-adres maar de gateway en DNS-server blijven op 0.0.0.0 staan. De router zelf krijgt al geen verbinding met de timeserver, dus is niet zelf zaken aan het blokkeren.

T-Mobile ziet aan hun kan niets vreemd en het zou dus aan de router liggen. Het handmatig instellen van de APN maakt niets uit.

Wie weet een oplossing?

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • muisje1997
  • Registratie: Mei 2022
  • Laatst online: 03-08-2022
werkt de sim wel in een telefoon ?

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • The Slicer
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 28-06 13:56
Ja dat werkt wel. Overigens geeft een andere simkaart (KPN) hetzelfde probleem in router.

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • FRITZ!webcare
  • Registratie: Februari 2022
  • Laatst online: 20-06 12:26
Goedemiddag allemaal,

Als fabrikant van de FRITZ!Box willen we graag een beter overzicht van de klantervaringen op de Nederlandse markt verkrijgen. Hierbij bieden we ook support.

Ik lees dat je met een T-Mobile SIM-kaart via de FRITZ!Box 6890 LTE geen werkende internetverbinding krijgt. Om er zeker van te zijn dat je de FRITZ!Box volgens de door ons geschreven handleiding hebt geconfigureerd, deel ik deze eerst met je:

https://nl.avm.de/service...egang-via-mobiel-netwerk/

Mocht dit niet werken, raden we je de volgende handleiding aan:

https://nl.avm.de/service...-FRITZ-Box-niet-mogelijk/

Verder bieden we de mogelijkheid om de supportgegevens uit je FRITZ!Box te analyseren om na te gaan of we de oorzaak kunnen vinden. Dien hiervoor een supportaanvraag via de volgende link in: https://nl.avm.de/service/ondersteuning/.

We gaan ervan uit dat je hiermee verder komt en zien je reactie in onze support graag tegemoet.

Met vriendelijke groet,
Je FRITZ! Support-team

AVM GmbH


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • The Slicer
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 28-06 13:56
Beste webcare,

Fijn dat jullie hierop reageren. Ik kan melden dat de verbinding inmiddels wel werkt. De oorzaak lag in het feit dat de simkaart van T-Mobile niet geactiveerd was op het moment dat we de router gingen installeren. Na activatie van de simkaart was het noodzakelijk de router terug te zetten naar de fabrieksinstellingen.

Door het gebruiken van een niet geactiveerde simkaart gaat er dus blijkbaar iets mis in de router waardoor geen enkele simkaart meer werkt totdat je de fabrieksinstellingen terugzet.

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • FRITZ!webcare
  • Registratie: Februari 2022
  • Laatst online: 20-06 12:26
Dag Guus,

Fijn dat je ons nog hebt laten weten dat het uiteindelijk werkt.
We zullen je beschrijving met betrekking tot het resetten van de FRITZ!Box gebruiken voor het aanpassen van de handleiding.

Fijne avond.

Met vriendelijke groet,
Je FRITZ! Support-team

AVM GmbH

Pagina: 1