hallo beste tweakers.
ik zit er al een tijd over na te denken over mijn ''vrije tijd'' nuttig te gaan besteden.
vooral in de late avond game ik wel af en toe wat maar dit begint ook af te nemen nu en wil ik echt tijd maken voor iets nuttigs en iets gaan ondernemen.
ik was of ben op zoek naar een manier om mijn tijd nuttig te besteden en misschien ook financieel hier wat aan bij te verdienen van thuis uit.
momenteel heb ik geen idee wat ik wil doen dit is en blijft dit het grootste vraagteken ?
er zijn zoveel keuzes en ik weet ook niet goed wat mij zal liggen vandaar dus ook hoe begin ik dit aan te pakken ? wat mij erg aanspreekt van vroeger wat ik op school heb gedaan is technisch tekenen, na een huis gekocht te hebben ben ik ook hier vooral wegens verbouwing veel op papier gaan plaatsen en triggerd dit mij wel een beetje.
ik ben vooral benieuwd naar soortgelijke verhalen en ervaringen en hoe jullie daarmee zijn omgegaan of mee aan de slag gegaan zijn en mij eventueel ook op weg kunnen helpen met een eerste stap in het hele gebeuren.