Spotify (Connect) problemen met Onkyo TX-NR555

Pagina: 1
Acties:

Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • erichundscheidt
  • Registratie: Juni 2022
  • Laatst online: 14-07-2022
Ik heb twee Onkyo NX TR 555 receivers. Daarop zit Spotify (via het Net).
Versterkers draadloos op het net aangesloten.
Ik luister vaak via het Net naar Spotify, aangestuurd via mijn Iphone.
Alle updates zijn doorgevoerd, alle firmware up to date.
Maar....sinds een paar dagen, als ik via Spotify een nummer speel, valt precies vier seconden voor het einde het geluid weg.
ALles loopt door (volgens de telefoon en volgens de versterker), geen storingsmeldingen of wat. Het geluid valt gewoon opeens "weg".
Nummer loopt af, volgende nummer begint en nog steeds geen geluid. Maar als je dan een minuut of wat vooruitspoelt, komt het geluid terug.
Instellingen via Spotify (nummers laten overlopen) uitgeprobeerd van 0 tot 12 seconden, geen verschil.
Beide Onkyos hebben het probleem. Via mijn telefoon, die van mijn vrouw en een tablet hetzelfde probleem.
Spotify weet het niet, Onkyo reageert niet.
Ik heb geen updates uitgevoerd voordat het probleem speelde, pas nadat het probleem speelde, zodat het me niet waarschijnlijk lijkt, dat een update tot deze verandering heeft geleid.
Help

Alle reacties


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • FreakNL
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 00:45

FreakNL

Well do ya punk?

Ik weet niet zeker of dit een Onkyo probleem is. Ik had namelijk pas in de auto (Carplay) exact hetzelfde. Heeft zichzelf opgelost….

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • erichundscheidt
  • Registratie: Juni 2022
  • Laatst online: 14-07-2022
FreakNL: de doe niets variant is ook een optie.
Tot op heden duurt het probleem nog voort.
Kreeg van Onkyo de suggestie om de crossfade-instellingen aan te passen. Maar als je via Spotify in de receiver / NET speelt, dan kán je via de spotify-app de afspeelinstellingen (wo Crossfade) niet aanpassen. Dat kan namelijk niet bij het afspelen via een ander apparaat. Dus ik tast nog steeds in het duister. Kan natuurlijk een streamkastje regelen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • marqvds
  • Registratie: Oktober 2003
  • Laatst online: 08-09 09:17
Wij gebruiken hier al enkele jaren de TX-NR646 met wisselende resultaten voor Spotify Connect.
Meestal werkt het maar vaak soortgelijke problemen. Wel afspelen, geen geluid. Helemaal niets willen afspelen of vaak zelfs helemaal niet zichtbaar in de Spotify app. Meestal werkt het ontkoppelen van de Onkyo van het lichtnet wel maar vaak ook niet. Vreemde ding waar wij tegen aanlopen is dat hij vaak wel op mijn telefoon zichtbaar is maar op die van mijn vrouw niet. Zelfde WiFi etc.etc.
De Spotify Connect van Onkyo is helaas niet ideaal...